Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van olyan aki szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van olyan aki szereti az anált vagy inkább csak a pasitok kesvéért vállaljátok? Egyáltalán csak a pasi kedvért bevállaljátok?

Figyelt kérdés

2015. szept. 28. 18:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%

Ha ügyes, tapasztalt a fiú (és persze nincs hatalmas szerszáma), akkor nagyon imádom a popsimba.

Eddig minden partneremmel kipróbáltam "na jó, de csak egyetlenegyszer" alapon, aztán aki ügyesnek bizonyult, később is kaphatott belőle. De még a legrosszabb sem volt olyan rettenetes, mint ahogy sokan beállítják.

2015. okt. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11- mások talán azért állítják be olyan rossznak, mert NEKIK olyab rossz volt? Gondolod, hogy mindenkinek minden ugyanolyan érzés? Ne legyél már sötét...
2015. okt. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

10-es!

Nem, nem vagyok nő.

Férfi vagyok. Szeretem a változatos szexet és sokféle örömet találok benne. Ezek közül az egyik az anál, de ha azt valamiért nem csináljuk, akkor van még számos módja az örömszerzésnek.

2015. okt. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%
Én nagyon szeretem popsiba. A férjemet én beszéltem rá, mert elsőnek nem akarta. Most meg már van, hogy egyből oda teszi be, ha éppen olyan pózban vagyok, s nem előlre. Én nagyon szeretem. Nem fáj egyáltalán, pedig csak krémet használunk. De előtte mindig kinyal ott is, meg megujjazza a popsilyukat, s csak utána teszi be. Egyik legjobb élmény a szeretkezésben.
2015. okt. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
43%
#14: Akik nyitottan állnak hozzá a kérdéshez, azoknak szinte mindig kellemes az anál. Akik kicsi koruk óta azt hallgatják, hogy az fúj, és piszkos, és undorító, és beteges, az még szép, hogy bepánikol, és a pokol minden kínját éli át közben. Persze részben alkati kérdés is: vannak, akik "egy mozdulattal" képesek ellazítani a záróizmaikat (végtére is székelésnél ugyanezt csináljuk).
2015. okt. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
48%

Az én puncimat senki nem cseréli le a s.gglyukamra. Nő vagyok - a puncimba rakja a farkát. Meg a számba.

Nem értem a nők és a férfiak részéről ezt a s.gglyuk mániát. Gondolom a kis farkú férfiak és/vagy, akik dominálni akarnak a nő felett és megalázni őt, valamint a tágabb, használtabb nők szeretik nagyon.

Egészségetekre!

2015. okt. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16: Nő létedre annyit azért tudhatnál, hogy a szűkségnek/tágasságnak semmi köze az "elhasználtsághoz" (sokkal inkább az ellenkezője igaz, az elhanyagoltságtól ereszkednek meg az izmok). Voltam már tinicsajjal, akiben "harangozni" lehetett, és 50-es nővel, aki a hüvelyével úgy "rámarkolt" a jancsimra, hogy nem bírtam kihúzni belőle.
2015. okt. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
pasitok kesvéért
2015. okt. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
91%

17 - igaz. Én pont ezért intimtornázok, én is rá tudok szorítani a farokra. Ez is az egyik oka, hogy hátha akkor a pasi nem követeli az anált. 16 voltam.

Akkor ezek a nők biztos lusták az intimtornához.

2015. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!