Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha két ember tényleg szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember tényleg szereti egymást?

Figyelt kérdés

Akkor valóban nem számít a farok méret?

Annyi módja van annak hogy kielégítse egymást a pár két tagja, ha az összhang megvan minden más téren, és a srác sem szorong azon hogy "nekem miért nincs nagyobb", hanem szexel és odateszi magát ahogy tudja, figyel a párjára, akkor szerintem működhet a dolog egy adott esetben kisebb mérettel is. Szerintetek?


2015. szept. 29. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor nem számít.. de azért szerintem kórosan kis farkak sincsenek... hogy annyira ne élvezze a lány
2015. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Komoly önértékelési problémád van szerintem :) na mennyi az annyi? Megmondom nagy gondba vagy e :D
2015. szept. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, az van. Mondjuk ez egyértelmű is, csak az írogat (velem az élen) ilyen kérdést ki, akinek ilyen problémái vannak.

Tegnap mértem le először, eddig nem "mertem": 14,5cmhossz 3,8-4 cm átmérő

2015. szept. 29. 14:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Barátom teljesen átlagos méreted van. Ezzel bárkit kitudsz elégíteni, feltéve ha tudod használni.

Ha szerelemről van szó, akkor 100%, hogy nem lesz vele gondod, ugyanis egy szenvedélyes összebújásnál már egymás érintésétől majd felrobbantok... nyilván vannak pózok amik kifejezetten az átlagon felüli mérethez passzolnak, de az általános pozitúrákkal soha nem lesz gondod.

2015. szept. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 14 cm nem kicsi, hiába jön itt a sok gyakorikérdéses a 20 cm-jeikkel. A barátomnak 13 cm, és volt már olyan, hogy helyezkedni kellett, mert kutya pózban túl hosszúnak bizonyult így is. Szerintem ne stresszelj ezen, mert a stressztől, és önbizalomhiánytól több kapcsolat megy tönkre, mint a kis mérettől.
2015. szept. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nincs, megnyugodhatsz. Ezzel nem lesz semmi bajod a lányoknál....most már csak szedj össze egy kis önbizalmat és cserkész be egy punettát ;)
2015. szept. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld pacsi, rendesek vagytok, köszönöm a normális válaszokat!! :)
2015. szept. 29. 15:10
 8/8 anonim ***** válasza:
És tényleg kifogtál egy olyan időszakot amikor nem jelentek meg a trollok, hanem értelmes, tényleg tapasztaltabb emberek írtak választ, nem szüzek meg irigy, rosszindulatú kis hülyék :)
2015. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!