Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nagyon fontos egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nagyon fontos egy kapcsolatban az orális szex?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve együtt vagyok a barátommal. Nekem ő volt az első. Nem próbáltam még soha az orális szexet, és nem tudom, hogy tetszene-e neki. ahogy ügyetlenkedek. Félek, hogy nem lennék jó. Nem mondta még eddig, hogy csináljam, meg állítólag még neki sem csinálta senki. Lehetőleg normális válaszokat kérnék!!

2015. szept. 29. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ügyetlenkedj csak, majd megtanulod. Gyakorlat teszi a mestert... szerintem nem ellenkezne, ha rajta akarsz gyakorlatozni... :) Túldramatizálod.
2015. szept. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Igen, fontos. Nem baj, ha elsőre nem csinálod olyan jól, majd beletanulsz.
2015. szept. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy nagyon fontos, de kár lenne kihagyni csak azért mert parázol az ismeretlentől. Gyakorolj rajta, nem fog megsértődni!
2015. szept. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legfontosabb dolog de biztosan vágyik rá. Nem vaj ha ügyetlen vagy beletanulsz, mindenki így kezdi :)
2015. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Ahogy Morpheus is mondta a Mátrix első részében: " elsőre senkinek sem sikerül. " Aztán mi lett belőle! Gyakorolj Te is szorgalmasan, az egyetlen amivel elronthatod, az a fogazás. Erre figyelj oda, a többi majd jön magától, meg a barátod is biztos mondja majd, ha valami nem jó.
2015. szept. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Mivel szívesen nyalok puncit saját magamtól, ezért jól esik a a szopogatás. :)
2015. szept. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
igen, de kölcsönös oral legyen. az 1irányú értelmetlen és rossz alap
2015. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az orális szex ne kötelező!

Ha Te vágysz rá, tedd meg neki!

Ha ő vágyik rá, Te döntsd el hogy megteszed-e neki!

A szex arról szól hogy semmi sem kötelező, semmit sem kell szégyellni, sem testet, sem képességet!

Élvezni kell a gyönyört "együtt"!

2015. szept. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ismerek olyanokat, akik kuplerájokban főmuftik és sok márkásabb prostituáltat ismerek. Az ő állításuk az, hogy a legtöbb férfi orális szexet rendel. Úgyhogy ha mondja a barátod, ha nem, majdnem 100 %, hogy szeretné.


Ha megmondod neki, hogy mondja, hogy jó, akkor talán mondani fogja.


Egyébként a legbiztosabb pont a makk alatt, alulról, nyelvvel ingerelni, az lényegében minden férfinak bejön. Azt nem lehet elrontani.


Egyébként általában azt szeretik, ha egészben bekapják, de ahhoz, hogyan kell rajta dolgozni, ahhoz már általában technika, tanulás kell.


De amíg nincs rutin, lehet kezdeni a fenti módszerrel, aminek biztos hatása kell legyen és a kezdő nőnek sem szabad, hogy különösebb lelki problémát okozzon.

2015. szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ez nem kérdés,hanem válasz.


egyszer elkell kezdeni,és ha ügyetlen vagy akkor mivan,majd instruál.

2015. szept. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!