Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan változtassak ezen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Volt barátnőm azért nem akar velem kibékülni, mert "nem tudok szexelni". Ő nem tudja rólam hogy mindig nagyon gátlásos és zárkózott voltam, és nagyon későn vesztettem el. 23 évesen. Azt hiszi már sok lánnyal voltam. Szerinte nem tudom hogy kell, és hogy ez 14 évesen elmenne szexnek, de nem ennyi idősen. Hogyan változtathatnék ezen? A maradék önbizalmam is elvette, most úgy érzem jó ideig nem akarok senkit. Viszont ha nem gyakorlok, nem leszek soha jobb. Járjak prostihoz, próbáljak pózokat keresni? Bármilyen ötletet szívesen fogadok. F25

2015. okt. 4. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy valaki "nem tud". Olyan van, hogy két ember nem illik össze. Próbálj olyan nőt találni, akivel ilyen téren is passzoltok.
2015. okt. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy ezért szakított veled? Mert ha meg sem próbált segíteni, csak az önbizalmad rombolja, akkor mással tényleg jobban jársz...
2015. okt. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanulgass az erogén zónákról, és azok helyes használatáról.
2015. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!