Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 éves vagy afeletti lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagy afeletti lányok! Ha megismertek egy helyes pasit, ti minimum meddig vártok az első szexszel?

Figyelt kérdés
Ha ti is kívánjátok,de nem akarjátok,hogy könnyűvérűnek tartson.Írjatok egy minimum időt.
2015. okt. 4. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Ha magas, jóképű és mellette nem nádszál vékony akkor akár az első napon is. Nagy farok előny !
2015. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Örömmel olvasom, hogy az #1 válaszoló már az első nap lefeküdne velem :*
2015. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Női intuícióm azt súgja, hogy az 1. hozzászólón nagyon furcsán állna egy csipkés tanga, és valószínűleg még ki is kandikálna belőle egyik-másik alkatrésze. :-)


Hogy a kérdésre is válaszoljak, nehezen tudnék minimum időt írni, nem kreálok magamnak erre merev szabályokat, és nekem nem az a szempont, hogy a ne tartson könnyűvérűnek a pasi, hanem az, hogy megismerjem annyira, és meglegyen részemről az a bizalom, ami nekem ahhoz kell, hogy szeretkezzek egy férfival. Ha mégis kéne valami időtartamot mondanom, akkor pár hét, de nyilván attól is függ, hogy milyen gyakran tudunk találkozni, mennyi időt töltünk együtt azalatt.

2015. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a női intuíció egy olyan gyönyörű kifejezés, hogy erre inni kell :)
2015. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)
2015. okt. 4. 15:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnél mikor elvesztettem a szüzességem, 3 hónapig vártam. Jelenlegi párommal első talitol számítva egy hónap, bár már a harmadik héten lett volna, ha lett volna gumi. De így maradtunk az orálnál :-) (csak hétvégente tudunk talizni)
2015. okt. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20 felett ne várasson már senki.
2015. okt. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

ha én is kívánom a pasit nem hiszem, hogy sokáig tudnék vele várni (max pár hét) és nek azért mert egy könnyűvérű nő vagyok

22/L

2016. jún. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!