Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti hülyének néznétek ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hülyének néznétek ez miatt egy lányt?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel régen kavargattam,de mikor megtudta,hogy én szeretem megszakadt az efféle kapcsolatunk! Mondta,hogy ő nem szeretne kihasználni,mert ő nem gondol ebbe komolyat és ő nem érez irántam semmit,rosszul esett nagyon,de felfogtam és megértettem!Azóta nem igazán tartjuk a kapcsolatot,de bulikba szoktunk találkozni..és max 1-2 mondatot beszélni. De 1 hónapja elköltözött tőlünk kb 25km-re.. és most 2 hete kiment külföldre dolgozni. 1 hónapja nem beszéltünk,de ma nagyon rosszat álmodtam vele és félek,hogy valami baja van odakint. Ha ráírnék,hogy mi van vele,jól van-e szerintetek nyomulásnak venné? Nem fog hülyének nézni,hogy ennyire aggódok érte egy rossz álom miatt? 17/L
2015. okt. 25. 19:19
 1/8 RRR ***** válasza:

szerintem nem

be keverj bele sok érzelmet

2015. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy annak venné, írj neki és érdeklődj hogy hogy van. vagy csak nézd meg fb-on az adatlapját és akkor látni fogod hogy nem halt meg:DD
2015. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Uristen mintha az en storimat olvasnam..
2015. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
majdnem ez a sztori nálam is :D de írj rá szerintem is. :D
2015. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:
100%
Ha ezt így leírod neki is,mármint a miértet,akkor nem értené félre.
2015. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem nézném hülyének és nem venném nyomulásnak sem de szerintem felesleges emiatt rádírnod.
2015. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyomulásnak venném, de aranyosnak tartanám a dolgot
2015. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt ne írd, hogy az álom miatt, mert nevetséges. Ti lányok túl sokat gondoltok bele az álmokba, a saját érzéseid jelennek meg benne nem a valóság vagy a jövő, néha meg nem jelent semmit sem.
2015. okt. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!