Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az análszextől nem lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tőkésréce kérdése:

Az análszextől nem lehet teherbeesni? (még mielőtt hülyének néznétek, gondolkodjatok el a részleteken alább) (24/F)

Figyelt kérdés
A gondot szerintem az okozhatja, hogy a popsiból vissza-,átfolydogál a sperma, és tehát a punciba... Ez ami aggaszt engem. Eddig az összes barátnőmmel élveztük ezt a fajta szexet, mivel gumi sem kell hozzá... elvileg..., viszont megfordult már sokszor a fejemben, mi van ha mégis átcsordogál???? vagy amikor kihúzom odakenődik???
2010. máj. 22. 23:35
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
45%
úristen :D:D minimális bioszt tanultál volna tudhatnád h a levegőn meghalnak a kisfickók
2010. máj. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
86%
Nem lenne szabad átfolydogálnia, de egyébként higiénikusabb lenne, ha azért análhoz használnátok gumit. ;)
2010. máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
69%
levegőn 2 óra kell h meghaljon. Meg amúgyis, hogy folyna át? Max kifolyik, és odakenődik. De az rajta lesz, nem benne.
2010. máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
hát csak rühellem a gumit, azért is szeretem az análszexet is, mert oda csak nem húzok fel. sok sikosító, aztán cuppoghat. jah ám ezt hallottam tényleg, hogy levegőn elhalnak a spermiumocskák, viszont mi van, ha egy gömbhöz hasonló nagyobb adag folyik átfele és ugye a gömb belseje nem kap levegőt, csak a külseje. vagy hogy is fogalmazzak, tehát ilyen csomóban, vágjátok biztos. mint az alma se szárad meg mindjárt, csak a külseje színeződik el a levegőn, belseje csak később...
2010. máj. 22. 23:44
 5/56 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg nem árt,ha gumit húzol.Olyan helyre dugod,ami elég fertőzésveszélyes.Így a sperma miatt sem kellene aggódnod.Egyébként ha oda is kenődik,de te mondjuk nem tolod azt be az ujjaddal vagy a péniszeddel,akkor nem lesz terhes.
2010. máj. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
hát ami rajta van, könnyen bele is kerülhet. mert az élvezettől nyitott a hüvely bemenete. szóval.. gáz! valaki mesélhetne konkrét esetet, hogy így esett teherbe, tutira van rá esély és megtörténhetett már sok lánnyal!
2010. máj. 22. 23:46
 7/56 anonim ***** válasza:
18%

Most miért mondjátok ezt neki????

Ne higgy nekik, a végbélnyílásból átvezet egy picik kb 2mm-es kis vezeték egészen a lány intim nyílásáig, amine bármilyen nedv illet folyékony halmazállapotú anyag átjuthat, mely bekerülve ezáltal a nő nemiszervébe majd ezáltal eljutva a petefészekbe , megtermékenyítés jöhet létre.


Szóval lehet TERHES! Nagyon vigyázz legközelebb és gumit is használj. 24 évesen ezt nem tudod??

2010. máj. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:

Vigyázat ezzel a kérdéssel. Tavaly egy lengyel anyuka pert indított egy török szálloda ellen,mert...

bővebben itt: [link]

2010. máj. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
100%
A spermiumok nem halnak el RÖGTÖN a levegőn! Tehát a kérdés nem hülyeség, viszont igen kicsi az esélye, hogy pont ettől fog teherbe esni. Lényeg, hogy kerüld a p*nciját az ondóddal amennyire csak lehet, és mindenképpen használj análhoz gumit, mert egyszer olyan fertőzést begyűjtesz, hogy csak nézel! Nem a csaj igényességén múlik, egyszerűen csak ott olyan dolog távozik, ami a szervezetének már nem kell, és közismert hányféle fertőzés terjed vizeleten, ürüléken keresztül... Miért nem szed gyógyszert ha nem szeretitek a gumit?
2010. máj. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
na meg valaki mesélhetne már, hogy így kapott fertőzést... mert szerintem az is hülyeség, azon szar állapota még nem olyan, mint a napon.. szerintem :D ha valakinek egészséges a végbele, akkor nagy gond nem lehet, vagy igen? mert én szeretek női popsit is nyalni, attól se volt még semmi bajom...
2010. máj. 22. 23:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!