Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon tetszenek a szép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszenek a szép romalányok, ássam el magam?

Figyelt kérdés

Eddig 2roma barátnőm is volt(komoly kapcsolat)

Tetszenek,izgatják a fantáziám és az is hogy a szex is nagyon szenvedélyes velük!



2015. nov. 2. 13:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Sose volt bajom a rokonsággal,pláne hogy olyan barátnőim voltak,akik dolgoztak,tanult értelmes roma Emberek is vannak!Igénytelen,tanulatlan... Romalány engem se érdekelne!!!
2015. nov. 2. 13:16
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Én jobbikos vagyok és sokan mondanának engem rasszistának és hasonlónak a nézeteim alapján, de eddig 2 szép cigány lány volt, akikkel keféltem, egyik a barátnőm is volt több mint fél évig.


A női szépség nem függ rassztól. Tetszhet neked bármilyen ni-.gger, sárga, arab, cigány vagy más nő is, hogyha a nő maga szép. Ettől nem leszel jobb vagy rosszabb ember.


23/F

2015. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

7-esnél az igazság,Jobbikos létedre ez derék dolog tőled!

Szeretném ha nem lenne semmilyen veszekedés a kérdés miatt!!!

2015. nov. 2. 13:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem akarsz veszekedést gerjeszteni feleslegesen akkor legközelebb válogasd meg a szavaidat, mert elve nem semlegesen tetted ki a kérdést, hanem egyből számítottál a sértő jellegre. Tehát mintegy mindenkit felkértél keringőre.


Amúgy a kérdésedre az amúgy számodra is egyértelműnek (kéne) lévő válaszom: magánügy. Senkinek semmi köze hozzá, ki, mi a zsánered. Ameddig törvénybe nem ütközik.

Én személyesen meg pláne nem vetlek miatta. A roma nők is ugyanolyan emberek mint mi. Romából is láttam már intelligens normálisat, és magyar emberből is van aki rosszabb mint egy putris roma.


De ha nem vitát akarsz itt gerjeszteni (állításod szerint) akkor nem értem, hogy egy független, erős férfi miért tesz fel ilyen kérdést?


26N

2015. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem a többség lesz@rja mit csinálsz.
2015. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én szintén Jobbikos vagyok (nem csak szimpatizáns, tisztségem is van) és úgy gondolom, hogy nem bőrszíntől, származástól függ, ki kivel lépjen kapcsolatba. A cigányokat érő negatív diszkrimináció azonban hazánkban is évszázados rossz tapasztalatokon múlik. Vagyis, a cigányok többsége képtelen beilleszkedni az európai társadalomba, és nem hajlandó felvenni a társadalmi normákat. Ezeket az embereket a társadalomtól el kell különíteni és más módon kell kezelni őket, megmutatván a helyes utat. A beilleszkedő néhány %-nyi cigány embert a társadalom többsége megfelelően kezeli, befogadja. Nyilván a te esetedben is erről van szó. Innentől pedig a te magánéletedre tartozik hogy kivel jössz össze, nem itél el emiatt senki...vagy max kevesen.
2015. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gehdjfztuz ***** válasza:
37%
A cigány csajnak édesebb a pinája!;)
2015. nov. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem
2015. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg odáig vagyok a buja, szexis cigány férfiakért. Én nem szégyellem, szerintem a te dolgod, kit tartasz vonzónak.
2015. nov. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!