Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés a csikló orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a csikló orgazmus, mármint előtte mit éreznek a lányok? Mintha pisilniuk kellene? Csak hüvelyi orgazmusnál "spriccelnek"?

Figyelt kérdés

2015. nov. 16. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én spriccelni még nem spricceltem, de az orgazmust szerintem nem lehet jól elmagyarázni.

Talán úgy tudnám leírni, hogy a csiklói ilyen kis "felszínes", csípősebb érzés, ami elhúzódik, csak érzem, hogy jön, jön, jön....

A hüvelyi meg egy mélyebb valami, ami kevésbé "fájdalmas", de intenzívebb érzet.

Hát ezt jól megaszontam de máshogy nem tudom leírni.

Spriccelni szerintem nem tudok, meg amikor érzem azt hogy mindjárt bepisilek akkor elkezdek parázni, hogy tényleg és akkor az izgalom is csökken.

2015. nov. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%
Az az orgazmus, amikor a nő hüvelye ritmikusan összeszorul és lüktetve feji a péniszt. Szerintem előző hozzászóló nem élt még át orgazmust.
2015. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagyok. Páromnak akkor van pisilés érzése amikor a g pontját ingerlem. Illetve régebben volt így. Most már szerencsére "átalakult" a pisi inger izgalom ingerré.


Szóval ez nem csikló...

2015. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, a G pontos a spriccelős orgazmus.
2019. júl. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!