Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek 47 évesen még nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 47 évesen még nem késő elveszíteni a szüzességem, s párt találni magamnak?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy alacsony vagyok, csúnya, valamint viszonylag szegény...

2015. nov. 20. 00:54
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja és férfi vagyok, ha nem esett le...
2015. nov. 20. 00:55
 2/19 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Ha esetleg szörnyen kicsi a péniszed az segíthet.
2015. nov. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy. Szerintem mindenki megérdemelne magának egy valódi társat.
2015. nov. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Elég kicsi... Még is hogyan segíthetne? Nem értem...
2015. nov. 20. 00:59
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
szerintem nem árt próbálkozni
2015. nov. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

És még a farkad is kicsi?


A szegénységgel van a legkisebb baj. De amúgy mit csináltál 47évig? Olyan nincs, hogy nem találtál nőt... Mondjuk ha 18évesen kezdtél volna ismerkedni 29év alatt nem létezik, hogy ne találj egyetlen egy nőt sem. A szüleiddel is élsz?

2015. nov. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
egyáltalán próbálkoztál valaha?
2015. nov. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem élek a szüleimmel. Próbálkozni sokat próbálkoztam, s számtalanszor majdnem el is jutottam a "célig", bár lehet hogy ezt csak én láttam így. De kb. 25 éves koromtól igazi barátaim sincsenek, teljesen elvagyok cs*szve. Nem tudok normális beszélgetésbe bonyolódni, de nem csak nőkkel hanem senkivel. Igazából félek az emberektől, pedig próbálom szeretni őket...
2015. nov. 20. 01:09
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom a társkereső oldalakat erre a célra, vagy vakrandi, ilyesmi
2015. nov. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor irány a pszichológus. Mert akárhogy nézem, ez nem normális. De szerintem ez egy kamu kérdés.. Erre mit tudjak tanácsolni ha mégis igazi? Én 23 éves lány vagyok, apukám 44 éves, nem jönnék össze 47 éves pasival... De szerintem a szakosztálybeli nők sem. Meg kell tanulni kapcsolatban élni, a korosztálybeli nők túl vannak jó pár kapcsolaton, esetleg egy váláson, lehet van 12 gyerek. Az a baj, hogy iszonyatos hátrányokkal indulsz.


Kicsit fáradt vagyok kifejteni most. Ha komoly a kérdés, akkor szerintem rossz kategóriába raktad, mert itt elviccelik az emberek.

2015. nov. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!