Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs orgazmusom a párommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs orgazmusom a párommal, semmilyen. Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt,1 éve élünk nemi életet. A szex nagyon jó, de orgazmus nincs.Furan hangzik, de ez nen zavar. De csikló orgazmusom sincs. Mindegy mennyi ideig csinálja, kézzel, szájjal, szex közben, sehogy sincs.Én szoktam magamhoz nyúlni, zuhanyrózsával sikerült akár 3 org. is, de kézzel például nem. Mit javasoltok, több barátnőmnek is van párja és el is mennek, volt aki első alkalommal is. ( csiklói org.-ra gondolok).. Mit csináljunk, vagy mit lehetne tenni? Köszönöm! 18/L

2015. nov. 21. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

először saját magadat kell felfedezned...kicsit megszoknod azt az érzést ...stb.


utána könnyebben eléri majd a barátod is nálad :)

2015. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha nem zavar, akkor miért kérdezed mit tehetnél? akkor mégis zavar. egyébként meg nem tudom hogy nem zavar, nekem nagyon rossz ha nem elégülök ki. barátodat nem zavarja? szoktatok újítani, mennyire változatos a szex? helyetted senki se fogja tudni próbálgatni, hogy mivel lehetne nálad elérni
2015. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Két éve vagytok együtt és egy éve szexeltek! És közben mi történt?

Eddig nem volt orgazmusod? És ez most jutott eszedbe?

Talán elöszőr a fejedben, a vágyaidban kellene rendet tenni!

2015. nov. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De a barátomat is zavarja, de ő tényleg mindent megtesz amit tud..20 percig csinálja akár,vagy 30ig, de nem lesz orgazmusom..Most a csiklóizgatásról beszélek kézzel. Nagyon szeretne már eljuttatni a csúcsra, és nagyon sajnálja hogy nem sikerül, de tényleg nem hinném hogy vele van a gond..
2015. nov. 21. 19:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha magadnak lesz, akkor segíts rá, mondjuk félig vagy háromnegyedig, s ő csak fejezze be. Vagy kezdjétek azzal, hogy először te masztizol előtte majd az ő kezével fejezed be. Ez egy lelki dolog lehet, szóval csak szép lassan, s tudom banális, de ne görcsölj rá!
2015. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20-30 percig...AKÁR? húha, akkor tényleg mindent belead. van rendes előjáték? mennyire izgulsz fel?
2015. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon felizgulok. A szex nagyon jó például,egy menet általában 45-60 perc.( Nem tudom az utóbbi mennyiben kapcsolodik ide)
2015. nov. 22. 16:46
 8/12 anonim ***** válasza:

az előbb 20-30 percet írtál...na mindegy

pszichológussal nem kéne beszélgetned erről? lehet fejben van a probléma, ha nagyon élvezed és mégsem sikerül

2015. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hagyd el a zuhanyrózsás önkielégítést, és csak ujjal csináld. A tested hozzászokik a vízsugár erősségéhez, amit a pasid érthető módon nem tud reprodukálni az ágyban. Aztán mikor már ujjal is megy, figyeld meg, hogyan tudsz eljutni az orgazmusig. Én ugyanebben a helyzetben voltam, és rá kellett jönnöm, hogy sokkal jobban magamra kell koncentrálnom, és kizárni a külvilágot. Plusz nálam segít, ha néha visszatartom a lélegzetem, és ha kicsit hullámzik a csípőm.
2015. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Amikor engem kenyeztetett az volt 20-30 perc,nem az aktus. Az utolsonak koszonom!
2015. dec. 15. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!