Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szűz vagyok, és az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szűz vagyok, és az első szex előtt kiverem, akkor tovább bírhatom?

Figyelt kérdés
2015. nov. 26. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tovább birhatod, de lehet, hogy ugyanezért nem akar felállni. Válassz!
2015. nov. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
ha ugy érzed hogy jól bírod akkor ne mert a csajnak ugy is ez lesz élet legfájdalmasabb együtt léte
2015. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel sokaknál előfordul, hogy nem bírják sokáig az első alkalommal, ebben nincsen semmi ciki. Viszont ha előtte kivered, és emiatt nem áll fel, vagy feláll, de hiába küzdötök, nem tudsz elélvezni, az nagyon-nagyon gázos.
2015. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tanulni kell...
2015. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PearlDiver ***** válasza:
Két-három órával előtte verd ki.
2015. nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tiboo Martino ***** válasza:

Elmesélem nagy vonalakban nekem, hogy történt ez a dolog! 19 évesen amikor összejöttem az első barátnőmmel, 9 napot kellet várnom előtte és direkt nem maszturbáltam. Pont aznap utaztak el nyaralni a szüleivel mikor összejöttünk és megígérte, hogy megkaphatom tőle az élet egyik legnagyobb "mérföldkövét". Úgy is lett, azt hozzá kell tenni, hogy egyre jobban izgatott voltam ahogy közeledett a nagy nap. Aznap meg annyira fokozódott, hogy majd meg őrültem, hát még amikor leszállt a buszról és eljutott a tudatomig, tényleg van rá esély, hogy megtörténjen aznap. Onnantól kezdve majd kiugrott a szívem végig! Hazaértünk, ő letusolt, felvett egy szexi babydoll-t és bele is kezdett oyan 19:30 tájt. Mindent megkaptam amire csak vágyhatott egy szűz fiú, aztán 23 óra felé azt mondta, nagyon kifáradt, nem bírja tovább, hagyjuk abba. Egyszer sem mentem el és minden tökéletes volt, ennél jól jött a stressz. Mindketten abban a hitben álltunk neki, hogy majd 5 percig sem bírom. Ennek ellenére úgy emlékszek 4:0-ra ő nyert :) Ugyanezt sikerült egy másik lánnyal is megvalósítanom. Ma biztos nem menne, mert egy örökkévalósággal ez előtt volt az utolsó (páros) szexuális élményem.

Én is sokat rágtam magam a dolgon előtte, hogy könnyítsek-e magamon, hátha tovább bírom majd, de jól tettem, hogy kitartottam!

Nem biztos, hogy másnál is beválik, csak mondom én így jártam jobban.

30/F

2015. nov. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!