Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés az orgazmus előtt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alanen kérdése:

Milyen érzés az orgazmus előtt?

Figyelt kérdés

Nem volt még hüvelyi orgazmusom. Azt hiszem, párszor majdnem összejött, de nem voltam biztos benne, és így inkább küzdöttem az érzés ellen.

Olyan, mintha pisilni kellene? Ezt is hallottam már...



2015. dec. 6. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Iszonyatos egy várakozás.
2015. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, sokszor jár pisilési ingerrel, ezért sokan nem is merik folytatni, mert azt hiszik, be fognak pisilni.

De miért is küzdesz ellene? Így nyilván nem fogsz elélvezni, ha folyamatosan benned van egy feszültség, és folyton visszafogod magad... Engedd el magad és csak élvezd, ami történik a testeddel :)

Sokan egyébként csak úgy tudnak hüvelyi orgazmust átélni, hogy közben a csiklójukat is izgatni kell. Próbáld ki!

2015. dec. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Nem vàlaszolok senkinek,mivel igen le lettem pontozva.pedig csak ôszinte vagyok
2015. dec. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
A szex rosz. Nemszabad, ne csináld.
2015. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!