Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy rosszlanyok.hu-ról kereset...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rosszlanyok.hu-ról keresett nővel volt itt már valakinek pelenkás élménye? Van olyan szerintetek a masszázs kategóriában, aki bevállalna ilyet, vagy a dominák között keressek?

Figyelt kérdés

25 éves fiú vagyok, és nagyon tetszene egy olyan helyzet, hogy egy idősebb nővel (40-50 között) beszélgessünk, masszírozzon stb. miközben csak egy pelenka van rajtam. Időnként tenne anyáskodó megjegyzéseket, meg csekkolná, hogy tiszta-e a pelus, az esemény közben bepisilnék, és akkor tisztába tenne, úgy ahogy egy anyuka vagy doktornéni pelenkáz át egy babát. Ha kakis pelussal is tisztába tenne az még jobb.


Az erotikus masszázs része a dolognak annyira nem érdekel, maximum a végén a kezével vagy prosztata masszázzsal kielégítene.


Ahogy átfutottam az oldalt, a domináknál szokott szó lenni pelenkázásról, de a BDSM többi része annyira nem érdekel, csak az ABDL.


Valakinek volt itt már ilyen élménye idősebb nővel?



2015. dec. 12. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

Aggódok érted! Kérlek keress fel egy pszichoterapeutát!


Egyébként hívd fel őket és megmondják.

2015. dec. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
És ez volt a leggyorsabb sperma...
2015. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Érdekes arc vagy. Ha 25 vagy, akkor a pelenka az inkább visszafejlődést jelent. Ez ám a retro! Inkább előre tekints, mint vissza, vagy ne ennyire vissza. Egy 40-50 közötti nőnek nem biztos, hogy ez a vágya, ha mégis megcsinálja, remélem elkér vagy 200-at ezért a mutatványért.
2015. dec. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
srácok de rosszindulatúak vagytok. mivel árt nektek az ha valaki pelenkát akar hordani? rokkant ebbe már bele bárki hogy valaki másnak fura fétise van? akkor meg?
2015. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%

# 4

Ezek szerint teljesen normális, hogy egy 25 éves férfi pelenkát vesz fel és beleszarik, hogy tisztába tegyék?


Hol egy élhető bolygó? Eljött a költözés ideje...

2015. dec. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
Akkor egy másik megközelítés. A kórházi elfekvőben napi szinten csinálják a pelenkázást, ha van tb-kártyád. Vagy az is mind fétises, vagy mind beteg. Ha ez nem fétis, akkor a betegség velejárója. Tehát beteg vagy, csak még nem kezelnek. Vagy kérdem így. Te megcsinálnál-e másoknak ilyesmit? Mennyiért? Ugye így azért nem is olyan jó.
2015. dec. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
#5 nem azt mondtam, hogy ez követendő, de ha valaki csinálja mert neki valamiért ez jól esik és nem tukmálja rád akkor miért bánt ez?
2015. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a rosszindulatúakkal. Együtt élsz a fétiseddel és teljesen érthető, hogy partnert keresel hozzá. smpixie-n van jó pár, aki pelenkázást és masszaázst is vállal. Megbeszélés kérdése csupán. Egy kérdésért nem fogják a fejedet venni, nem mindenki olyan intoleráns, mint itt néhány unempatikus válaszadó. Sosem voltak olyan helyzetben, amiről nem tehettek, így nem is tudhatják milyen egy pelenkakedvelő élete.
2015. dec. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8%
Nem rosszindulatból mondtam. De mi jön még ezután? Tényleg ez a normális?
2015. dec. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok egy anti BDSM arc, de ez még nekem is sok ! :D
2016. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!