Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés elvenni egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés elvenni egy lány szüzességét? Akinek még nem volt dolga szűz lánnyal közületek, szeretne vagy inkább egy tapasztaltabb lány?

Figyelt kérdés

2015. dec. 24. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem volt még vele dolgom, de jó lenne egyszer valakiét elvenni :)
2015. dec. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Nem egy nagy élmény. Túlságosan is szűk. Ráadásul nagy eséllyel tiszta vér lesz minden.
2015. dec. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt már! Felelősség, mert kihat a további életére. Nekem nem gond ha találkozom ilyen lánnyal! /F.
2015. dec. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél fel papucsot mert megfázik a lábad! De viccet félre téve ez tényleg a papucsok dolga. 22/F
2015. dec. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos érzés. Jó hogy valaki annyira megbízik benned hogy odaadja magát neked! Ráadásul ha jól csinálod megalapozhatod egy életre a szexhez való hozzáállását!
2015. dec. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Sose voltam szűz csajjal de remélem nem is leszek.
2015. dec. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 János Gilján ***** válasza:
90%

Mivel fiatal koromban elég sok tapasztalatot szereztem szűz lányokkal 16 és 26 éves korom között, úgy gondolom, hogy többek számára érdekes lehet néhány gondolatom.

Jómagam a szüzességemet 14 évesen vesztettem el egy 16 éves lánnyal, aki ekkor már nem volt szűz. Ezután némi szünet következett és 16 évesen hozott össze a sors az első szűz lánnyal, akit 10 év alatt még 10 másik szűz és öt nem szűz követett. Emellett adódott néhány lány, akivel csak a pettingig jutottam, de őket nem számolom bele a statisztikába. 26 évesen ismertem meg a feleségemet, akinek én voltam a második szexuális partnere és az ő megjelenése, valamint az akkora már túl magas életkoromból adódó szűzoltási nehézségeim véget vetettek a sorozatnak. Megjegyzem azóta is együtt élek vele szerelemben immáron 10 éve, vagyis most vagyok 36 éves.

Tini koromban az évek során igen kifinomult technikáim lettek a szűz lányok kezelésére. Megállapítottam, hogy mind várni akartak mert féltek az első együttléttől, ugyanakkor mégis mind kíváncsi volt rá, hogy milyen lesz vajon és volt bennük egy megfelelni vágyás is.

A feladat tehát az volt, hogy a félelmüket kezeljem és a kíváncsiságukat fokozzam. Ehhez a legjobb módszer az volt, hogy fokoztam az általános intimitást, hogy el tudjanak lazulni. Néhány nap intimitás után feldobtam a petting kérdését. Amennyiben ellenállásba ütköztem, azzal érveltem, hogy ezzel a szüzesség is megmarad és mégis van szex, nem veszíthet semmit.

Javarészt ilyenkor attól féltek, hogy ügyetlenek lesznek, vagy, hogy valami fájni fog nekik. Ezt a kérdést is kezeltem intimitással és finom, de határozott megfelelő irányba tereléssel. Volt akivel először nekem kellett foglalkozni és a lányka csak várt, hogy mi fog vele történni. Volt, akinél az segített, ha a kezébe helyeztem a legérzékenyebb részemet és rávezettem, hogy hogyan tud finoman kielégíteni. A művelet alatt éreztettem vele, hogy milyen jól esik, amit csinál, utána pedig dicsértem, hogy milyen ügyes és tehetséges volt elsőre is. Addig-addig maradtam velük a pettingnél, amíg el nem jutottunk oda, hogy ne feszengjen amikor engem elégített ki és akkor se, ha én izgattam őt kézzel vagy orálisan. Amikor elértük ezt az ellazult szintet, akkor petting során, amikor már jól fel voltak izgulva, bedobtam az ötletet, hogy van nálam gumi, mi lenne, ha most megpróbálnánk, mi veszteni valónk van. Ha itt esetleg nemet is kaptam, 10 perc puncinyalás után javarészt már beleegyeztek, de ha nem, akkor legközelebb már igen.


Hogy mit szerettem a szűz lányokkal szeretkezésben? Természetesen nem a tapasztaltságukat, de nem is azért szerettem őket, mert "béna" lettem volna.


1. Szerettem a felelősség érzését, hogy rajtam múlik, milyen tapasztalattal indítják a szexuális életüket. Tudtam, hogy rám mindig emlékezni fognak, csak nem mindegy, hogy miként.


2. Szerettem a kihívást, hogy csökkentsem a félelmüket és növeljem a kíváncsiságukat.


3. Arra gondoltam, ha valamelyikükkel hosszabban együtt maradok, akkor az adott lánykát a saját szexuális igényeim szerint tudom nevelgetni.


A javaslatom azokhoz, akik szűz lányokkal akarnak kezdeni, hogy legyenek türelmesek, de mellette mégis határozottak. Az a srác, aki nem hozza fel a témát, és nem fejezi ki az igényét a szexre az nem egy romantikus lovag, hanem egy balfék a véleményem szerint. A lánykáknak pedig azt üzenem, hogy legyenek rugalmasabbak, a szex jó dolog, de jól válogassák meg, hogy kivel, mert sok a kretén. Ha egy srác nem tudja elvarázsolni őket, akkor simán mondjanak nemet! Ha egy srác nagyon erőszakoskodik, hogy szexet akar, akkor az csak azt akarja. Viszont egy srácnak akkor is vannak igényei, ha túl nyuszi, hogy közölje őket. Hazamegy és otthon recskázik, amit szerintem kár hagyni, ha lehet együtt is csinálni. :)

Végül ha valamelyik lánynak tényleg NAGYON fontos, hogy ne legyen szex, az ne hagyja magát felizgatni és akkor megmarad a józan esze. Nem csak a fiúk hülyülnek meg, ha felizgulnak, tapasztalatom szerint a lányok is. ;)

2016. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem volt részem benne és nem is szeretném.
2016. júl. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!