Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok ahhoz, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, ha a barátnőtök megkérne, hogy egy barátotok nézhessen titeket szex közben?

Figyelt kérdés
Sokat fantáziálok arról, hogy néz minket egy pasi, és sokszor ismerős arcot képzelek el. Annyi, h néz minket és közben kiveri meg ilyesmi. 22/L

2016. jan. 3. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
én max egy nőt vennék be harmadiknak
2016. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
engem mindig is izgatott az ilyesmi! én belemennék az tuti!
2016. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Nekem tetszene.


25F

2016. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Elküldeném a francba.
2016. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 RRR ***** válasza:
30%
félteném az ánuszom:DDD
2016. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Biztosítanám arról, hogy egy ásik férfi látványa elég ahhoz, hogy nekem ne álljon fel. Nem vagyok meleg.
2016. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

szerintem benne lenne.

a legtöbb általam ismert lánynak van ilyen vágya, és nincs vele semmi gond. sőt legtöbben jobban szeretnék ha ismeretlen lenne a harmadik, hogy ne legyen ebből féltékenység. többször összehoztunk ilyet már az egyik haverral, és mindig felejthetetlenül sikerült - mindenkinek :) 33F

2016. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Én simán igent mondanék,még arra is hogy vegyük be a szexbe is a 3.felet.Izgat ez a szituáció,volt már ilyenben részem,és nagyon élveztem én is és a lány is.F35
2016. jan. 4. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Krisztike 95 ***** válasza:
Ha csak nézné az nem baj.
2016. jan. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is fantáziálok erről, csak lánnyal. Ha srác, akkor inkább szálljon be. Ha lány, akkor is beszállhat, de az is nagyon izgatna, ha csak megnézne. Egy tapasztalatlan lány, aki kíváncsi, hogy élőben hogy néz ez ki, az meg pláne. :)
2016. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!