Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztaltabbként is mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabbként is mindig kicsit bénázósabb az első együttlét új partnerrel?

Figyelt kérdés
Ha már mondjuk 2-3 nővel volt valaki együtt, tehát alap tapasztalata van, akkor is lesz egy kis bénázás? Vagy nálatok hogy megy az első alkalom új partnerrel? Csak azért kérdem, mert azzal a lánnyal vagyok akivel először szeretkeztem, ezért nincs ilyen téren tapasztalatom.
2016. jan. 3. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Össze kell csiszolódni, persze. De azért akkora bénázás már sosem lesz, mint a legelsőnél. :D
2016. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nagy bénázás nem lesz, de nyílván egy újnál nem tudod mi az ami jó neki és mi az ami nem. Általában az első szex ilyen, a második már jó lesz, nyugi, nem kell aggódni.
2016. jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden új partner testét fel kell fedezni, első együttlétkor, de ez már rutinosabb jóval, mint mikor az elsővel voltunk. Ki kell tapasztalni az újnál is, mit hogyan szeret, hogy élvezi jobban. Hamar össze lehet csiszolódni és kiismerni egymás testét.
2016. jan. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az elso mindenkivel rossz volt eddig. viszont ha egyutt vagyok vele es meg az 5-6 alkalom utan sem valtozik. akkor feladom, kidobom ... 28 L
2016. jan. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Partnerfüggő. A legelső szexuális együttlétemkor nem volt semmilyen bénázás, elsőre tök jól éreztük egymást, pedig nekem akkor 0 tapasztalatom volt. Aztán később volt olyan partnerem, akivel elég furcsa volt az első szex, van, akivel össze kell csiszolódni, van, akivel elsőre megy. Nincs abban gáz. Gyakorolni kell :D
2016. jan. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!