Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha lefeküdtünk, várjam meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lefeküdtünk, várjam meg míg ő keres?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk pár hónapig, szexen és orálon kívül más volt közöttünk, viszont pár hete azt mondta, hogy legyünk csak barátok, mert elég elfoglalt, magáa sincs ideje, nemhogy a barátnőjére, és nem akarja, hogy mindig csak szomorkodjak vagy dühös legyek (mert sokat hisztiztem hülye dolgokon). Azóta nem is találkoztunk, viszont még mindig beszélgetünk, és egyikőnk sem keresgél mások után, ő amúgy sem szereti a bulis csajokat.


Tegnap viszont találkoztunk, beszélgettünk, de végül nem jutottunk semmire, hogy mi is legyen. Elkezdtünk csókolózni, aztán lefeküdtünk (én szűz voltam). Ma egész nap dolgozik, holnap vizsgája van, de még egy üzenetet sem írt, viszont már volt online, pedig megígérte. Normális fiú, élőben teljesen más, mint neten és jó értelemben. Ha csak egy menetre kellenék neki, sokkal csinosabbakat kaphatna könnyen. Én voltam a hülye, hogy lefeküdtem vele? De tényleg törődött velem, amit elég nehéz lenne eljátszani.. Ha holnap estig sem fog írni/hívni, akkor elkönyvelhetem, hogy csak arra kellettem neki? 23/f 20/l


2016. jan. 5. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:

X ideig nem is találkoztatok, aztán a következő alkalomkor már le is feküdtél vele? Hát gratulálok.

Ha szeretett volna, akkor kitartott és keresett volna.

Szerintem csak kihasznált, nem hiszem, hogy komolyabb céllal fog keresni. Max egy újabb dugásra.

2016. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"De tényleg törődött velem, amit elég nehéz lenne eljátszani" -> Azt te csak hiszed...bármit el lehet játszani
2016. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Neki ez csak búcsúszex volt. Gyakorlatilag már szakított veled, csak te még nem jöttél rá.

Hagyd a pitsába. Keress mást.

Legközelebb okosabb leszel.

2016. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
írj rá, aztán ha dugni akar akkor dugj vele, bajod nem lesz tőle, ha csak arra kellesz neki akkor sem, hisz neked is jó érzés kielégülni!
2016. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"De tényleg törődött velem, amit elég nehéz lenne eljátszani.."



Ehh ... kis naiv. Sajnállak nagyon. Lehet, hogy fog keresni, de szexnél többre ne nagyon számíts. De ezt ő is megmondta neked.

2016. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ti nem ismeritek őt, és én sem pár hónapja, hanem több, mint 2 éve ismerem már.
2016. jan. 5. 16:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Keresd te nyugodtan.



25F

2016. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tudta, hogy szűz vagy és törődne veled nem egy ilyen szexpajti módon keresett volna meg, de minimum írt volna egy smst (nem fb üzenetet vagy hasonlók)hogy h vagy vagy bármit.

Attól mert törődik veled annyira h szexeljen még nem jelenti, hogy érdekled.

"Ha csak egy menetre kellenék neki, sokkal csinosabbakat kaphatna könnyen."-> ennél meg legyen már több önbecsülésed bszki....

2016. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!