Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már dolgotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már dolgotok szűz fiúval? Milyen volt?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Édes, félénk, bizonytalan. Nagyon jó volt bevezetni az élvezetekbe.
2016. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, kettő is. Az egyik utána mondta el, semmi különbség nem volt, mint a nem szűznél. A másik meg behatolás előtt mondta el, rosszul esett, mert már jó ideje jártunk és ennyit nem tudott elmondani, aztán bénázott is bőven.
2016. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én több szüzességet is őrzök, 1 kivételével az összes (másik 3) is béna volt és elsültek 2 perc alatt... nem éri meg
2016. jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, de én is szűz voltam. Nagyon cuki volt. :D

Bár, még mindig ugyanolyan cuki, csak én nem vagyok már az.

2016. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik egy srác, de látszik rajta, hogy parázik a nőktől. Egyéb nagyszerű, emberi tulajdonságaival nyert meg. Szeretném "lerohanni", de sokat kell ilyenkor győzködni őket?
2016. jan. 6. 20:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a fiúkat győzködni kéne. Voltam szűz fiúval, borzalmas volt. Elment azonnal, utána semmi.
2016. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rá se ültem csak rákészültem erre elélvezett,nyalni nem tudott,és elkezdett depizni hogy ő mekkora szerencsétlen.Akkor már ott tartottam hogy hagyjuk a francba.Soha többet szűzzel.
2016. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bár én férfi vagyok, de nyilatkoznék eddigi egyetlen alkalmamról (azzal a nővel volt akit szerettem). Egyáltalán nem bénáztam (nagyon apró dolgoktól eltekitve, de ezek a tapasztalt embereknél is előfordulnak, mikor először van két ember úgy együtt), vagy negyed óráig kényeztettem, amit látszólag élvezett, aztán több pózban szeretkeztünk, közepesen gyors ütemben. Ráadásul nekem az első csókom is aznap volt, amit meg is dicsért, pedig nem tini lány volt már. Úgyhogy sokkal inkább azon múlik ez a bénázás dolog, mennyire szereti egymást a két ember.
2016. jan. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!