Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti hogy szoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy szoktátok párotok orálisan kényeztetni?

Figyelt kérdés

Nem régóta vagyunk együtt barátommal és szeretném, ha minél jobb lenne neki. Első sorban lányok válaszát várom, ők talán jobban le tudjak írni, hogy csinálják, de fiúk is írhatnak.


Segítsetek légyszi! Mit hogy, meddig kapjam be, mit csináljak közben a nyelvemmel, kezemmel, hova menjen el? Meg szeretném lepni. Ti hogy szoktátok csinálni?

18l



2016. jan. 15. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok.

Meddig kapd be? Addig, ameddig tudod.

Mit csinálj a nyelveddel? Nyalogasd.

Mit csinálj a kezeddel? Néha ahelyett, hogy a szádban van, verheted neki egy ideig, vagy miközben a szádban van, a kezeddel finoman masszírozhatod a golyóit.

Hova menjen el? A melledre, vagy ha nem tabu, akkor a szádba.

2016. jan. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Szívesen megengedném, hogy a számba menjen el, de félek, hogy ha nem tudom lenyelni, akkor gáz lesz kiköpni. Ebben az esetben mit csinálnátok?


Lányok, ti pasitok hogy szereti, hogy csináljátok neki?

2016. jan. 15. 14:37
 3/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdést sose értettem, minden pasi máshogy szereti.
2016. jan. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én pl. sértésnek venném ha kiköpné.

Az olyan, mintha engem tartana undorítónak...

Eddig még egy nő sem köpött nálam, csak később monta, hogy rengeteg jött, de lenyelte. :D

2016. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem én, de gondolom azért vannak olyan dolgok, amit a legtöbb pasi szeret, meg azt mindenki le tudja írni hogy hogy szokta és azt élvezi-e a pasija.
2016. jan. 15. 14:54
 6/13 anonim ***** válasza:
Nincs rá általános recept. Minden pasi másképpen szereti. Ti lányok sem egyformán szeretitek a nyalást.
2016. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de ahogy én szeretem: imádom mikor párom teljesen bekapja és közben a nyelvével kényezteti. Az is nagyon jó mikor csak a makkot nyalogatja és közben kézzel kényezteti vagy mikor néha abbahagyja a szájával és csak kézzel csinálja. Esetleg, miközben szájjal csinálod, simogathatod finoman a zacskóját.


Biztos nagyon örülne, ha a szádban mehetne el, de ha nem bírod lenyelni szerintem az is nagy izgató, ha visszaengeded a péniszére.


Pontosan nem tudom leírni, hogy hogy szokta, pedig nagyon jól csinálja. :)


21F

2016. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én pl. utálom mikor kiveszi a szájából és nyalogatja.

Egyszerűen olyan kiábrándító érzés !

2016. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

[link]


Én nem venném sértésnek, ha kiköpné.



25F

2016. jan. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem, az hogy mennyire kapd be tényleg attól függ, hogy mennyire sikerül, az elején csak a makkjánál nyalogasd, aztán mehet egyre mélyebben. Az én barátom is nagyon szereti ha a golyóit simogatom, puszilgaton esetleg befalom. Általában kézzel és szájjal egyszerre szoktam vagy felváltva, annak megfelelően hogy mennyire állt el az adott testrészem. Úgy szoktam kezdeni hogy a zacskójától alulról végignyalom a makkig, az nemcsak nagyon jó érzés neki, de nedves is lesz, így csúszik a kezem és nem fáj neki. A nyelveddel nyalogasd, de ne figyelj oda arra különösebben, mert szerintem ösztönszerűen menni fog, illetve attól is függ mennyire gyakorolod be. Én is és ő is azt szereti, ha a szájamba mehet el, ez nem is kérdés. Nekem is sokkal jobban megfelel, mert nem "mocskol" össze semmit, de amúgyis jobban izgat mint kihúzni s aztán elmegy valahova, ahova sikerül. :) Szerintem meg kellene próbáld a lenyelést, esetleg egyszer kóstold meg, nyalintsd meg, miután elment valahova, aztán rájössz, hogy menne-e vagy nem.Plusz szerintem a pasi is izgatónak találná- Hajrá ! 19L
2016. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!