Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti hogy szoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy szoktátok párotok orálisan kényeztetni?

Figyelt kérdés

Nem régóta vagyunk együtt barátommal és szeretném, ha minél jobb lenne neki. Első sorban lányok válaszát várom, ők talán jobban le tudjak írni, hogy csinálják, de fiúk is írhatnak.


Segítsetek légyszi! Mit hogy, meddig kapjam be, mit csináljak közben a nyelvemmel, kezemmel, hova menjen el? Meg szeretném lepni. Ti hogy szoktátok csinálni?

18l



2016. jan. 15. 14:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Van akinek nagyon jól esik a herék alatti "fék" rész maszirozasa de volt akinek nem viszont a vissza jelzéseit ha figyeled ra lehet jönni, illetve nyugodtan mond neki hoc szóljon ha nem jó

Én szoktam csak szájjal csak kézzel és együtt is de wz megint ember függő hogy kinek mi a jobb

Szoktam a tempót is valtogatni lassan nyalogatom a végét aztán gyorsabb vagyok

Illetve Akár meg is szivhatod a végét

2016. jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Rendkívül egyénfüggő.

Metélteknél áltlában nagyon más. Ide sorolom azokat is, akiknek genetikailag rövid a fitymája. Általában szárazabb makkor eredményez, így ők nem feltétlenül szeretik a makk nyalogatását.


A sperma hova folyjon... Nos, ez még inkább egyéni ízléstől függ, sőt, van, aki mikor így élvezi, mikor úgy. Én szeretem egyik alkalommal arcra, másik alkalommal szájba spriccelni, szájba meg más és más élvezet távból belelőni, és más fajta élvezet, ha a lány szájában lüktet a pénisz, spricceléskor.

(De pl a mélytorkozást balesetveszélyesnek tartom, légcsőre mehet sajnos...)


Sőt, van, aki combra, mellre, fenékre, vulvára, ánuszra, stb szeret élvezni, akár szájas ingerlést követően is, akár távol eső testtájékra.


Lenyelés: van, amikor az az izgató a férfinak, ha lenyeli a partnere az ondóját, és van, amikor meg ha kéjesen kicsurgatja a száján a nő... van, aki csak egyik módon szeretik, van, akinek mikor egyik, mikor másik mód tetszik.

2016. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy NE lepd meg! Hanem javaslom inkább a partnerek között a nyílt megbeszélését az igényeknek. Persze a változatosság, spontaneitás is fontos, de a kereteket mindig javaslom megbeszélni, amikor bizonytlanság merül fel erről: magyarán hogy mi az ami neki kívül esik az élvezhetőn, mi esik bele számára - ezen belül meg spontán rögtönözhetsz, de még valami fontos, mégpedig az, hogy pillanatról pillanatra javaslom figyelni a partner reakcióit és abból értelmezni, h mire vágyik.

De ne mereven értelmezz, ugyanis lehet h adott pillanatban jó volt neki valami, de legközelebb lehet , hogy -változatosságból- kicsit másra vágyik. Tehát legyél ugyanakkor intuitív is, ezt szintén javaslom.


Sajnos a külvilág (net, tv, stb) trendekre ösztözni az embereket, de ezt ne hagyd...

Legyél önmagad és ismerd meg önmagad mind inkább, és a párodat. Testileg is. Mindenkiben van egyéniség - amennyiben külső hatásra nem fojtja el. Sajnos sokan megfelelési kléynszerben szenvednek csak azért, h ne közösítsék ki őket, és/vagy mert abban a tévhitben van, h az aktuális trendtől való eltérés ne volna hasznos...

2016. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!