Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felizgatott egy pasi, pedig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felizgatott egy pasi, pedig van barátom. Ez most mi?

Figyelt kérdés

Imádom a barátomat, minden rendben van köztünk, sosem csalnám meg vagy bántanám szándékosan. Nekem ő tökéletes, és nem vágyok másra.

Tegnap viszont csak a barátnőimmel voltam bulizni, ahol megláttam egy pasit. Olyan igazi 10/10-eset, rámmosolygott és konkrétan benedvesedtem... Konkrétan mint akit fejbevertek, úgy éreztem magam, és még flörtöltem is vele utána..

Sosem fordult velem elő még ilyen, és mondom, nekem a barátom a mindenem, nem kéne más..... Annyira gázul érzem magam.

Ez most mi volt? Nagyon gáz?

18L


2016. jan. 17. 01:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ezzel.
2016. jan. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gáz. Mindenkit megmozgat valaki más is a párján kívül.


Én ma egy szép lányt láttam sétálni előttem, le sem tudtam venni a szemeimet a fenekéről, amit észre is vett és flörtöltünk egyet. Valószínűleg észrevette hogy tetszik nekem és bepróbálkozott - mármint úgymond "felkínálta magát" - de nem éltem a lehetőséggel, elgondolkoztam milyen lett volna, úgy átfantáziáltam a gondolatot.


De ennyi. Tudom hol a határ. Te is tudtad hol a határ. Mi ebben a tragédia?

2016. jan. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 RRR ***** válasza:

van ilyen

de

nem lett folytatása

nincs semmi baj

2016. jan. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ilyen van... én egyszer egy kis alkohol hatására úgy flörtöltem egy csajjal, ahogy nem szégyelltem, miközben a barátnőm pár emelettel feljebb aludt. Másnap kuvvaszarul éreztem magam miatta, de végülis nem változott semmi, nem történt semmi... attól még megnézhetsz más pasikat, hogy van barátod, neagyisten flörtölhetsz is, csak ne vidd túlzásba :)


23/F

2016. jan. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Csak hát a flörtölés alatt azt értem, hogy hagytam neki dolgokat...
2016. jan. 17. 01:29
 6/22 anonim ***** válasza:
akkor szerintem nem érted a flörtölés szó igazi jelentésést.. a petting már megcsalás. :D
2016. jan. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
A csók,a tapizás,petting...és ami ezek után jön az is megcsalás. Nálam még a szájrapuszi is megcsalásnak számít.
2016. jan. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Te nem flörtöltél vele ba$zod, te megcsaltad a pasid!!! :DDDDDD Szutyok vagy, de legalább most legyen benned gerinc és mondd el a pasidnak ami megtörtént, aztán bízd rá a döntést.
2016. jan. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Semmi KONKRÉT nem történt, csak mégis bánt kicsit..
2016. jan. 17. 01:57
 10/22 anonim ***** válasza:
Akkor mik azok a "dolgok" amiket hagytál? Smároltatok? Letapizott?
2016. jan. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!