Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám ismét megszeretn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ismét megszeretni az orális szexet?

Figyelt kérdés

Mármint adni, kapni sosem szerettem. De adni mindig is élveztem, örömmel nyújtottam efféle örömöket a korábbi partnereimnek. Csak aztán jött egy, akinél nem csak a szopás volt kötelező, de a nyalás is, minden szex előtt, függetlenül attól, hogy volt-e éppen kedvem bármelyikhez is vagy sem, merthogy "szexuális kultúra". Ha ellenkeztem, akkor meg teljesen kiborult, és végül nem lett semmi az egészből, hiába voltunk már csak lépésekre a szextől.


Azóta kiléptem ebből a kapcsolatból, de ezt azóta sem tudtam legyűrni. Korábban magamtól is rendszeresen felajánlottam a dolgot, most viszont a párom hiába kéri, csak nagyon ritkán tudom rávenni magam. De ő megérdemelné pedig, egyáltalán nem erőlteti, csak néha-néha fél szóval megemlíti, hogy egyébként jól esne. Mondtam neki is, hogy miért nem csinálom gyakrabban, megértő a kérdésben, de ez nem segít sokat a dolgon, hogy ő örülne az orális kényeztetéseknek, én meg nem adom.


Hogyan szerethetném meg ismét az orális szexet nyújtani? Szeretném, ha a páromnak ez nem egy "ünnepnapi" esemény lenne, hanem rendszeresebb, ahogyan ő arra ténylegesen vágyik. Emiatt nem fog elhagyni vagy megcsalni, ebben biztos vagyok, nem is azért kérdezem, pusztán a jó közérzete kedvéért szeretnék ezen változtatni.


A segítséget előre is köszönöm!


2016. jan. 29. 15:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként 23 éves lány vagyok. Ha esetleg ez az infó segít :)
2016. jan. 29. 15:31
 2/5 Sulek Péter ***** válasza:
Hát szerintem mindketten normálisak vagytok :) az idő szerintem segít :) óvatosan próbáljátok meg majd összeilletek :) Sok sikert
2016. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt, azért ha az időre bízom, ennyi idő alatt segítenie kellett volna már. ezért kérdezem, hátha van erre valami technika, módszer, trükk, valami, hogy segítsen.
2016. jan. 29. 15:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem hiszik, de egy szexuálpszichológus tud segíteni ilyen esetekben is.

Nyilván egy erős negatív bemyomás fűződik neked ehhez, aminek a legyűrésében nem segít pusztán a belátásod.

A probléma nagyobb nálad. Ilyenkor kell szakember segítségét kérni.

2016. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kinyaltad a fiút ? :D
2016. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!