Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nektek bejön vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek bejön vagy inkább taszít hogyha egy fiún trikó (izom póló :D) van?

Figyelt kérdés
Gyúrok már egy ideje,tavasszal arra gondoltam hogy majd trikóba járkálok mivel gondoltam abban úgy jobban megnéznek :D de nekem inkább az jön le hogy a csajok inkább gondolják azt hogy egy gyúrós paraszt vagy,mint azt hogy milyen szexis,és milyen jól áll :D

2016. febr. 14. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
a trikó nyárra való.. tavasszal egy sztreccses rövidujjú ;) szexy :D
2016. febr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ott b...sztad el hogy szerinted a csajok gondolkodnak.
2016. febr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
nem gondolkodnak ez igaz, a tök fordítottját képesek megcsinálni annak amit az előző héten elmondanak csak dugni kell őket felesleges agyalni a többin
2016. febr. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Inkább taszít. Egy rendes póló szerintem sokkal jobb, mondjuk en e tulsagosan kigyurt pasikat se szeretem. [link] Az ilyen polokat kifejezetten szeretem, meg a kicsit V alakuakat is (nem azt, ami melyen ki van vagva), vagy egy egyszeru, vekonyabb ing is nagyon jol tud kinezni.

Persze ha ki vagy gyurva, lehet trikoban tobb latszik, lehet utanad fordulnek, de ha poloban vagy, valoszinuleg akkor is. Az ilyen "direkt kinyujtott, hogy kilatszodjon az egesz mellizmom meg oldalt is be lehessen latni" tipusu trikok kifejezetten taszitanak.

A baratomon se szeretem a trikokat, szerintem egy polo sokkal jobban nez ki minden sracon.

2016. febr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bírnám ha kiderülne, hogy a 2. És 3. válaszoló még szűz :D amúgy egy rövidujjú póló sokkal szexibb szerintem :D a trikó szerintem kicsit olyan, mint a v nyakú kivágás.. hivalkodó
2016. febr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!