Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden este kanos vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden este kanos vagyok, hiaba van napi 3 sex is "baratnommel", miert van ez? 23/f

Figyelt kérdés
Csak ertelmesek irjanak pls korral

2016. febr. 19. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagy a szexuális étvagyad vagy mert nem jó minőségű a szex
2016. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért raktad idézőjelbe a "csajodat"?

Talán mert a jobb kezed az? xD

2016. febr. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dorcimanó válasza:
100%

Mennj el dolgozni, húzz le 12órát és nem leszel olyan kanos! Illetve kiadós sport is számít, lehet hogy minden feszültséged ezzel próbálod levezetni.

29/N

2016. febr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azert idezojeles,mert nem a baratnom,hanem valami enyhébb,de mégse alkalmi kalcsolat...:D

Ja,es pont 12 orazom heti 6 napot,bőven elég ez...:D

Lehet a sport megoldaná?

2016. febr. 20. 23:42
 5/7 anonim ***** válasza:
jól működnek a hormondjaid. valószínű, hogy nem fogyasztasz túlzottan alkoholt. vagy ilyen beállítottságú vagy. bár minden faszi ilyen lenne.,!!!! az ilyenből kevés van. a legtöbbje megelégszik heti 1-2 vel is. -sajna. (41 voltam)
2016. febr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"az ilyenből kevés van. a legtöbbje megelégszik heti 1-2 vel is" Azt Te csak hiszed...csak 5 év házasélet után elengedik magukat a nők,"a férjemnek úgyis így tetszek ahogy vagyok"-címszóval,papamaci pedig "sokszor ér haza később" a munkából...xD
2016. febr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hm,koszi szepen,akkor ezek szerint nincs baj velem...:)

Ritkán alkoholizálok

2016. márc. 14. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!