Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerelmes vagyok a nevelőapámb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a nevelőapámba már egy ideje, nemrég történt is valami köztünk, hogyan lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rossz dolog amit csinálunk, de egyszerűen már 3 éve belé vagyok zúgva :( Két hete lefeküdtünk egymással. és azóta még párszor... Én 21 éves vagyok Ő pedig 29... Anyámmal 4 éve vannak együtt, nem is tudom, hogy miért, a korkülönbségük miatt mindig is támadva voltak. Nagyon szégyenlem magam, biztosan el leszek hordva mindennek, de egyszerűen szeretem és szexuálisan kívánom. Azt nem tudom, hogy Ő neki ez mi, játék, vagy érez-e valamit de akárhogy is van, nem tudom mitévő legyek. Hagyjam ezt az egészet? Vagy beszéljek vele erről? Vagy jobb lenne, ha elköltöznék? :(
2016. márc. 2. 21:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
70%
Beszélj vele hogy ő mit érez irántad és majd utána eltudod dönteni mi legyen !
2016. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%
Ennek mar lőttek. Mindenképp beszélj vele. Bar nem tudom h bírtad megtenni. En se vagyok prűd ... De basszus ... Anyádat dugta eddig ! Utana meg a te muffodba .. Obszcen szavakat írnék de ugy gondolom felesleges.
2016. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
84%
anyud hány éves ?
2016. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
77%

A nevelőapád egy gerinctelen se#gfej, hogy anyukádat veled csalja.

Ezt már elszúrtátok,mindketten.

Szégyelljétek magatokat.

Kicsit majd gondolj bele,milyen érzés lesz anyádnak, mikor megtudja.

Mit tegyél?

Mond el anyádnak.

Majd ő eldönti, mi legyen.

2016. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
71%

Gerinctelen vagy te is ,meg az a féreg is, aki anyját lányát együtt reszelgeti egy háztartásban.

Ha téged hanyat vágott,abban a lakásban ahol együtt él az anyáddal akit "állítólag"szeret.

Akkor szerinted még hány nőt fektetett még meg ez a féreg rajtatok kívül.


Most menj,majd köpd magad szembe a tükör előtt.

Majd menj és mond el édesanyádnak, hogy te is letesztelted a nevelő apádat.

Feltéve ha van benned gerinc.

2016. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezd meg anyukádat, lehet benne lenne egy hármasban.
2016. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%

Ami megtörtént azon nem lehet változtatni. Van olyan, hogy az embert elkapja a hév egyszer-kétszer. Én nem ítéllek el egyáltalán.

Gondold végig, hogy mi lesz a következménye ha kiderül, s mi lesz ha nem derül ki és folytatjátok. Mi lesz ha beszélsz vele, s mi lehet ha nem?

Mi vagy te most neki és mi Ő most neked. S mi lehet ha elhagyja anyádat miattad vagy nem hagyja el miattad.


Rengeteg eset van, s már benne vagy. Ha esetleg lenne kérdésed privátba írd mert nem mindig vagyok itt, s pláne nem ennél a kérdésnél.

37F

2016. márc. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó.


Te a lány helyében eltudnád viselni azt? Hogy egy olyan emberrel él az anyád.Aki félre kefél.Ráadásul a saját lányával?


Meg miért kellene privátot írnija? Te kitudod törölni a múltját? Vagy mire számítasz? A karjaidba omlik bánatában?

2016. márc. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Igazatok van, nem vitázok senkivel. Tisztában vagyok azzal, hogy amit teszek az egy sz@rság, de nem értem a nevelőapámat sem. Ő korban inkább illik hozzám, furcsa is nevelő apának hívni. Fiatalos, sportos és nagyon jóképű. Anyám is jól néz ki, de régen és most sem értem mit keresnek egymás mellett?!

Beszélni fogok vele holnap, mármint a pasival. És ha úgy alakul én anyám elé is kiállok ezzel. Teljes mértékben vállalom a következményeket. De akkor is szeretem Őt, ez ellen nem tudok mit tenni.

2016. márc. 3. 00:18
 10/30 anonim ***** válasza:

Mit dolgozik a nevelőapád?

Vagy anyukád tartja el?

2016. márc. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!