Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a baj velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

Eddig akárhányszor szexeltem fájt, vagy kellemetlen volt, de kb semmit se éreztem. Orálnál szintén alig valami. Az előjáték meg nekem kevés az orgazmushoz. Ja, 3s ügy se mentem el sose, hogy magamnak csináltam, magamat nem tudom úgy felizgatni. Mitől lehet ez? Fertőzés, vagy mi?


18/l



#orgazmus #yzex
2016. márc. 23. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt még hogy mással nem élvezed a szexet, be lehetne tudni esetleg annak hogy nem tudsz eléggé ellazulni vagy nem bízol meg eléggé a partneredben.

Viszont az hogy magadat sem tudod a csúcsra juttatni, az egy kicsit fura. Kívánod alapból a szexet, vagy a masztit, vágysz rá?

Mert ha nem, akkor lehet hogy neked nem ez az életforma való. Lehet hogy boldogabb lennél, ha megtalálnád a boldogságot egy szexmentes kapcsolatban, ha van olyan fiú aki ebben benne van.

Nem lehet egyszerű, de én kívánom hogy minden jól alakuljon.

Azért alapvetően ez egy nagyon jó dolog, nem véletlenül mozgatja ennyire az emberek fantáziáját, és nem véletlenül van oda úgy mindenki érte. Próbálj ki extrémebb dolgokat, igyekezz megismerni a tested és az igényeid.

2016. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Laza vagyok, és komolyan akarom is, de egyszerűen nem tudom élvezni. Múlkor is azt éreztem a barátommal, hhogy szétszakadok.
2016. márc. 23. 22:04
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet túl nagy van a barátodnak? De amúgy ez nem így megy...meg kell ismernetek egymást az ágyban is. Szóval gyakorlatozz ;)
2016. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!