Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert ilyen nehezen tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen nehezen tudok csak elmenni a baratnommel?

Figyelt kérdés
Volt egy mutetem ahol korbemeteltek es a mutet otta o az elso akivel lefekudtem. Volt oralmas lanyokkal es ott konnyeden elmentem de valahogy vele puciba nagyon nehez (1-1,5 ora kb) nem tudom minlehetek az oka valaminek esetleg tanacs? Jah igen es az is baj h o elelvez en meg nem es a vegen mar kiszaradunk mind a ketten es dorzsoljuk egymast de probaljuk nyalla potolni ezt...a kidarc miatt baromi feszult vagyok es nagyok ugy erzem h ez ra fog menni a kapcsolatunkra o azt mondja jo de en nem akarom h neki fajok ilyen sok ido utan vagy h megunja vagy ilyesmi
2016. ápr. 4. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Sikosító.
2016. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!