Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdjek vele vagy sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele vagy sem?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberben ért véget és másfél éves kapcsolatom és most érzem úgy,hogy képes vagyok más emberek felé is nyitni. Kb 1 hónapja megismerkedtem egy sráccal,facebookon beszélgetünk is sokat,de élőbe még csak 1x sikerült.. sokszor mondja,hogy nagyon tetszek neki,hiányzik már,hogy legyen valakije,de eddig mégsem hívott el sehova meg ilyenek.. de viszont nagyon sokat témázgatunk..amit ő hoz fel. Fél éve nem voltunk együtt senkivel szexuálisan sem ő,sem én..kivagyunk kicsit és beszélgettünk ilyenekről. Ha lenne rá alkalom lefeküdjek vele? nyilván jól esne,mert kívánom,de én komolyabbat szeretnék tőle..megismerni,randizgatni,aztán ha kialakulna, egy kapcsolatot. De ha egyből lefeküdnék vele,könnyűvérűnek tartana,ami pedig egyáltalán nem vagyok.Vágyok már egy társra,de ugyan akkor a szexre is. Mi tévő legyek? 19/L
2016. ápr. 6. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogadd már el a saját vágyaidat. :D Jeez, szuka.
2016. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csináld azt, amit jónak látsz. Aztán vállald a döntésed később is. Ez minden.
2016. ápr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszélgetéssel nem hiszem hogy megfogod,szexel még kialakulhat valami.
2016. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd, hogy a kérdező lefeküdjön a sráccal, küldd el a SZEX szót a 1791-es, emelt díjas számra!
2016. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"De ha egyből lefeküdnék vele,könnyűvérűnek tartana,ami pedig egyáltalán nem vagyok"

De az vagy, hiszen megtennéd.

Nekem nem kellenél.

2016. ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Az én filozófiám az…

Minden találka előtt, hiába ismerem a nőt hetek vagy akár évek óta…

S hiába volt a korábbi beszélget rés szenvedélyes, akkori minden személyesen dől el.

Vagyis én azt mondom, ne foglalkozz, azzal mit gondolnak, és ne agyald túl, az csak meggátol, hogy végül elmenj a tálira.

Csak menj el, és ott majd eldől. S ha úgy alakul, én azt mondom, feküdj le vele nyugodtan.

2016. ápr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló leírta a lényeget. :)

Én is ezt tudom tanácsolni neked!

Mással ne foglalkozz, csak magaddal!

31N

2016. ápr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!