Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ha egy lánnyal utáljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lánnyal utáljátok egymást, ott egyúttal vibrál is valami?

Figyelt kérdés

Ismerőseimről van szó. Eleinte jóban voltak, nevettek egy csomót egymás humorán, de idővel pár félreértés miatt eléggé megutálták egymást. (Egy közös barátjuk kavart jónéhányszor)


Azt tudni kell, hogy egyúttal néha olyan, mintha zavarban is lennének, máskor csak levegőnek nézik a másikat.

A lány csinos, szép és nagyon intelligens, a fiú sem egy utolsó. :)


Mit gondoltok? Vonzódhatnak egymáshoz, vagy ez csak szimplán utálat? Ilyenkor nem lép fel egyúttal valami szexuális feszültség is?



2016. ápr. 12. 21:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy 20 évesekről van szó. :)
2016. ápr. 12. 21:47
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem igen! Nekem is van egy hasonló szitum egy haverom húgával, állítólag jó pasinak tart engem és én is simán leteperném, ha tudnám, hogy nem töri össze a mogyoróimat. És tudod, szeretet és utálat között vékony a határ. A negatív vibrálás is vibrálás, sőt az néha nagyobb is.
2016. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Angry sex FTW!
2016. ápr. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Ovisok. (valaki nem növi ki 30 évesen se az ilyesmit)
2016. ápr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen ismerősöm.Barátnőm volt így egy sráccal,aztán egyszer részeg volt és smároltak.Azóta a barátnőm még jobban gyűlöli az illetőt :D
2016. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hm, és én még azt hittem, butaság volt az egész feltételezés. :D


És az ilyenek meddig képesek utálkozni? Akármeddig, vagy egy bizonyos idő után azért győz a vonzalom?

2016. ápr. 14. 15:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem látnom kell, hogy ezt meg tudjam ítélni. Így pár mondatból elég nehéz értelmes választ adni
2016. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Arpika25 válasza:
Nos ami azt illeti - bebizonyitott TENY hogy az ellentetek mindig vonzottak egymast - de szerintem ezt lehet nevezni Baratsag Extrakkal ;)
2016. ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Az utálat nagyon tud vibráln.. ! :D
2016. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!