Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom, ha meztelenül lát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom, ha meztelenül lát nem áll fel neki. Ez normális?

Figyelt kérdés
Mindig kifejezi,hogy mennyire tetszem neki,más férfiak is megnéznek szerintem komolyan is mondja. Ennek ellenére,ha meztelen vagyok az olyan "átlagos" és nem vált ki belőle semmit. Nálatok is így van ez vagy velünk van a baj?
2016. ápr. 22. 17:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Fura. Lehet hogy ő olyan típus aki szereti meghódítani a kicsi ártatlan lányokat, akik olyan védtelenek és félénkek, amiket én ki nem állhatok.

Minden vágyam egy olyan nő, aki tud csábítani.

2016. ápr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Lehet normális szerintem nekem sem áll fel pucér csajokra stb...
2016. ápr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok. Nekem egészen addig feláll amíg fenn van a gatya, amint leveszem lelankad.


Valószínűleg azért, mert szégyenlem a méretem és sokáig tart amíg egy lánynak elhiszem, hogy neki ez is elég.

2016. ápr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget mindenkinek, aki normálisan és nem kioktatva válaszolt.:)


11-es ő is ilyen típusú férfi. Sajnos én meg nem tudok úgy viselkedni,mint egy ártatlan szende lány. Szóval ez van.:D

2016. ápr. 22. 20:20
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy nagy tévhiedelem, hogy egy meztelen test látványa merevedést okoz. Az izgalomrt nem a látvány felel, hanme az agy. A meztelenségben nincs semmi extra, túl is van értékelve, viszont ha a tetteid egyértelműn izgató jellegűek, és még mindig elmarad a hatás, akkor vagy nagyobb gebasz van, vagy egyszerűen nemrég verte ki, és még nem áll készen a következőre.
2016. ápr. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

# 15/15

Köszi, ezt így tök jól összefoglaltad.:D Valahogy én is így gondolom. Szerintem ő sokszor csinálja magának. A kérdés már csak az, hogy miért jobb rám fantáziálni, mint velem megtenni. De ez már más dolog, szóval hagyjuk.

2016. ápr. 25. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!