Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy anyuka úgy szoptatja a gyermekét, hogy közben a párja orálisan kényezteti?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 27. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég perverz nem?
2016. ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így kép nélkül nem tudok mit mondani.
2016. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nicht für kinder!!!



[link]

2016. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ma ez a látvány fogadott annál a kisgyermekes családnál,ahova járok dolgozni. Kicsit megrémített,de aztán elgondolkodtatott... Nem tudom hova tenni, olyan kedves és emberséges az a házaspár.
2016. ápr. 27. 15:21
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Hát nem jutok szóhoz.

Honnan az Istenből jutnak eszetekbe ilyenek

2016. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Nàlam az ilyesmi kiveri a biztosítékot..hallottam màr olyat is hogy anyuka szoptat és közben kielégíti apukàt...Vagy ott alszik az àgyukban a gyerek miközben ők az alvó gyerek mellett szexelnek...2 gyermekem van biztos azért érint ez érzékenyen, de a gyerkek előtt a szex tabu és kész még akkor is ha picik és akkor is ha alszanak,erre nincs mentség...
2016. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is Hallottam már olyat hogy szexelnek,miközben a gyerek mellettük fekszik. Ezt mindig azzal magyarázzák,hogy kicsi,fel se fogja mi zajik előtte. Nekem még nincs gyerekem, de,el sem tudom képzelni beleférhet e ilyesmi... Most meglep,az biztos.
2016. ápr. 27. 15:53
 8/9 nyitott fiú ***** válasza:
100%
Ha a gyerek csecsemő semmi baja nem lesz, és az anyukának sem :)
2016. ápr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tejesen normális ! Még kicsi addig miért ne szeretgethetik egymást ha kívánják ....
2016. máj. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!