Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ruhában szexelni? Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ruhában szexelni? Milyen gyakran és mennyire csináljátok?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben kezdtem felfedezni, hogy nem kell mindig teljesen csupaszra vetkőzni egy aktushoz. Sőt, valahol még egy kis pluszt is ad hozzá az egészhez az, hogyha a másik testének egy részét ruha takarja végig.


Tegnapelőtt a szeretőmmel úgy csináltuk, hogy én teljesen meztelen voltam, rajta viszont rajta maradt a pólója és alul is a cicanadrág csak kb a vádlijáig volt lehúzva, úgy csináltuk. Magyarul nem sok bőrfelülete volt ki és ez elég dögös volt.

Erről mi a véleményetek és mik a tapasztalataitok, a ruhás szexről?


2016. ápr. 29. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Néha belefér, de nem minden esetben.
2016. ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
engem nagyon fel tud izgatni, amikor bőr a bőrön súrlódunk, csúszkálunk egymáson. ruhában maximum akkor, ha nincs alkalmunk vetkőzni.
2016. ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretem ezt a fajta szexet. Előző szexpartneremet direkt kértem néha,kur.ás@4 öltözött fel nekem. Magassarkú, magassarkú csizma, bőr mini, fehér blúz, bőr dzseki. Rendszerint én se vettem fel ilyenkor boxert. Csak slicc lehúz, és már be is akaszthattam neki. :)
2016. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt régen, hogy csak ruhában dörgölőztem, ha az volt az igény, de ha nem tehetem be neki, vagy nem élvezhetek el (mert ettől én nem tudok elmenni), akkor inkább hagyjuk kategória.
2016. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem csináltam még!De gondolom attól függ milyen ruha.Nem farmer.
2016. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 moskow ***** válasza:
nekem is bejon :)
2016. jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!