Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz ha nem szerete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SzűcsGergely99 kérdése:

Szerintetek gáz ha nem szeretek póló nélkül szexelni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen rosszul érzem magam úgy és nem csak szex közben hanem strandon vagy akár otthon is:/ Szeritetek ez gáz vagy elítélendő? Ti (nők) mit szólnátok ehhez? Légyszíves ne oltogassatok meg ne próbáljátok meg viccesek lenni.. Köszi:)

2016. ápr. 30. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Szűcs Gergely, engem zavarna személyszerint mert azt jelzi nem érzed jól magad a bőrödben és/vagy feszélyes téged a külsőd.
2016. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichológushoz, hogyha ilyen szintű nehézséget okoz önmagad elfogadása. Nyilván azért feszélyez ez téged, mert nem vagy megelégedve magaddal.
2016. ápr. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem gáz, ha a partnered megérti... S itt a feladat.

Fordított esetben biztosan nem örülnék ha a lány mindig akarna egy felsőt magára.

2016. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is ilyen "gondom" van mindig ha új lánnyal vagyok.


Nem azért, mert nem tudom elfogadni a testem (profi sportoló vagyok, egész tónusos az izomzatom is, a fejem rosszabb...), hanem mert vannak olyan sérülések a felsőtestemen, amik rondák (mondjon akárki akármit, a vágásnyomok nem szexik). Időbe telik, hogy a másik fél elfogadja, főleg azt, hogy nem mondom el, mi történt.

2016. ápr. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Nem gáz.Csak megfelelő partnert kell találnod magadhoz és feloldódsz.

4-es,én tuti azzal kezdeném az előjátékot,hogy végig csókolom a sebhelyeket,szóval ez engem inkább felizgatna mint taszítana:D

2016. máj. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös, szép hosszú előjáték lenne :)
2016. máj. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!