Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mégis mit képzelnek vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit képzelnek vagy hogyan gondolják egyes lányok?

Figyelt kérdés

Magamról elől járóban annyit, hogy 18 éves srác vagyok. Gimiben tanulok. Nem rendelkezem megnyerő külsővel. Középmagas vagyok, viszont meglehetősen vékony. Az arcom sem az igaz, sőt lényegében semmilyen, bár azon nehéz változtatni.


Nagyon szeretnék magamnak egy barátnőt, de eddig csak visszautasítás és csalódás jutott osztályrészemül. Elhatároztam, hogy lehetőségeimhez mérten változtatni fogok. Előtte iszonyatosan féltem, hogy béna meg gyenge leszek, de végül csak elmentem a konditerembe. Picit frusztráló, hogy csak tízkilós súlyzókkal gyúrok karra, míg a többiek sokkal többel végzik a gyakorlatokat. Egyébként minden téren.


De elhatároztam magam, kitartok. Már több mint egy hónapja nyomom. Mikor a lány osztálytársaim elcsípték véletlenül egy telefonbeszélgetésem, hogy gyúrni megyek kinevettek. Mégis hogyan képzelem, ne röhögtessem magam, ne csináljak nagyobb bohócot magamból stb. Izom Tibor, ettől nem lesz barátnőd meg ilyenek. Különösen az fájt, mikor a nekem tetsző lány is velük nevetett, azt hittem ő másmilyen.



Nagyon nem esett jól, de ez van, állom a sarat. Tudom, hogy picit nyomi vagyok, de kiakarom nőni. Csupán mindig ezt olvastam itt gyakorin is, hogy tenni kell a sikerért, változtatni stb... Bár nem értem. Ha nem teszek semmit az a baj, ha változtatni akarok, akkor azért vagyok szerencsétlen meg nevetség tárgya.


Nektek mi a véleményetek?


Nagyon önbizalom romboló, de azért is folytatom. Nektek mi a véleményetek?



2016. máj. 5. 20:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ilyen agyhalottakkal foglalkozol? :D

Senki se úgy megy le a terembe, hogy már ki vagy gyúrva.

2016. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj. A bátyám is ugyan ez a tipus volt. Most már összeszedte magát és arcra is sokat változott. Edz tovább. Ne foglalkozz a kis csitrikkel. Buta libák. 10 év mulva te nevetsz majd rajtuk. Hajrá! Valósítsd meg a céljaid! 22/N
2016. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Az életben lesznek komolyabb problémáid, sokan próbálnak majd eltaposni.



18 évesen még szinte gyerekek vagytok. Sokszor fognak kinevetni, de ha mindegyiken agyalni fogsz, mindegyik után elfogsz bizonytalanodni, akkor úgy fogod végezni, mint az itt válaszoló, begyepesedett 25-30 évesek, hogy sem család, sem barátnő, és a nőket okolod.


Ha kell nézd meg ezt mondjuk napi tízszer. :)

https://www.youtube.com/watch?v=gl_vsL5nrvg

2016. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Középsuliban én is gyenge voltam.

Jelenleg négyet húzódzkodok egykézzel, +20 kg-al.

A testsúlyom 90 kg.


20/F

2016. máj. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük, mert ha mindig másokra hallgatsz, akkor soha nem jutsz semmire!

Szard le azokat az ócska, 2 köbgyökös ri-bancokat, majd ha ki leszel gyúrva, akkor mindegyiknek bokáig fog csúszni a bugyija.

Akkor viszont te nevesd ki őket! :) 23L

2016. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%

Az ilyen motivációs videókat hanyagold, legnagyobb lúzerek osztogatják facen.

Majd nem nevetnek, ha kigyúrod magad. TÖltsd le a sárga kapszulát

2016. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

ajj istenem:)

az ilyenek véleményére nem kell adni..engem azért hagyott hidegen mindig egyes emberek véleménye, mert aki igy vélekedik bárkiről, az nekem nem is kéne...

hidd el, már igy is találhatnál barátnőt, nem egyszerű dolog viszont az edzést ne hagyd abba:) van a youtube egy olyan csatorna hogy Buff Dudes, ha tudsz angolul őket érdemes nagyon nézni;) meg azért az egész fitness dolgonak olvass utána rendesen és akkor sok mindent el tudsz érni:) ha nem jönnek a kilók valamit rosszul csinálsz,olyankor nem letargia van, hanem rá kell jönni mi nem jó és kijavitani és csinálni;) fél év, és le se fogod te sz...ni a lányokat, azért fogsz menni kondiba mert imádni fogod hidd el:) na hajrá

2016. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ilyen agyatlanokkal ne foglalkozz egy haverom is semmi volt egy szálka. Most meg rendes izmos teste van. Aztán döglenek érte a lányok pedig nincs olyan arca ami egy hűha.
2016. máj. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ne aggódj! Tudom, hogy most nagyon rossz, de gondolj arra, hogy az idő neked dolgozik!


Egy most csak eszköz neked, ami segít, hogy célodhoz közelebb vigyen, de hidd el sokkal több annál! Ha kitartasz mellette, akkor amellett, hogy pár múlva olyan tested, mint egy görög Istennek, javulni fog az önértékelésed, jobban értékeled a munkát és a teljesítményt. A sport segít, abban, hogy az ember kitartó legyen, hogy elérje a céljait az élet más területein is, és segít, hogy jobban értékeld magad és benned rejlő potenciálokat!


Szóval mikor ennek a végére kerülsz, akkor nemcsak szép lányokat kapsz meg a csini testedért, hanem az életbeli hozzáállásod is olyan lesz, ami előrébb visz, és nem fogsz a kesergés ingoványában dagonyázni.


Arról nem is beszélve, hogy én is több edzőterem tagja voltam már és a sportnak köszönhetően nagyon sok barátra tettem szert! Mindig segtítettek nekem, még amikor teljesen kezdő voltam akkor is nagyon rendesek voltak velem!


Szóval most fogakat összeszorít, fel a gunyorost műmosolyt és menj tovább a célod felé! Mire kikupálódsz, de egy főnyeremény leszel, ők meg csak kispadról nézhetik, ahogy te learatod a babérokat a munkádért!

2016. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Vspuma ***** válasza:
Nem a gyúrás, edzés fogja megváltoztatni a nők irántad való vonzódását. Egy férfi lehet akármilyen, ha nincs önbizalma. Az Önbizalom elsődleges egy kapcsolat kialakitásában. Amennyiben neked az edzés Önbizalmat ad, úgy folytasd tovább, ha nem akkor keresd meg azt amivel magabiztosabb leszel. Ahogy említették már itt, agyhalottakkal meg ne foglalkozz. És ne másokért csináld, hanem magadért. A többi meg jön magától.
2016. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!