Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mégis mit képzelnek vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit képzelnek vagy hogyan gondolják egyes lányok?

Figyelt kérdés

Magamról elől járóban annyit, hogy 18 éves srác vagyok. Gimiben tanulok. Nem rendelkezem megnyerő külsővel. Középmagas vagyok, viszont meglehetősen vékony. Az arcom sem az igaz, sőt lényegében semmilyen, bár azon nehéz változtatni.


Nagyon szeretnék magamnak egy barátnőt, de eddig csak visszautasítás és csalódás jutott osztályrészemül. Elhatároztam, hogy lehetőségeimhez mérten változtatni fogok. Előtte iszonyatosan féltem, hogy béna meg gyenge leszek, de végül csak elmentem a konditerembe. Picit frusztráló, hogy csak tízkilós súlyzókkal gyúrok karra, míg a többiek sokkal többel végzik a gyakorlatokat. Egyébként minden téren.


De elhatároztam magam, kitartok. Már több mint egy hónapja nyomom. Mikor a lány osztálytársaim elcsípték véletlenül egy telefonbeszélgetésem, hogy gyúrni megyek kinevettek. Mégis hogyan képzelem, ne röhögtessem magam, ne csináljak nagyobb bohócot magamból stb. Izom Tibor, ettől nem lesz barátnőd meg ilyenek. Különösen az fájt, mikor a nekem tetsző lány is velük nevetett, azt hittem ő másmilyen.



Nagyon nem esett jól, de ez van, állom a sarat. Tudom, hogy picit nyomi vagyok, de kiakarom nőni. Csupán mindig ezt olvastam itt gyakorin is, hogy tenni kell a sikerért, változtatni stb... Bár nem értem. Ha nem teszek semmit az a baj, ha változtatni akarok, akkor azért vagyok szerencsétlen meg nevetség tárgya.


Nektek mi a véleményetek?


Nagyon önbizalom romboló, de azért is folytatom. Nektek mi a véleményetek?



2016. máj. 5. 20:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Sok híres testépítő pálcika szintről indult, csak ne ess a ló túloldalára. :)
2016. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Naturalban még ha akarna, se tudna a ló túloldalára esni.
2016. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Sztem se a gyuras, meg a kinezeted miatt szolnak be. Ha latnak rajtad h le se szarod oket, meg elszivatnad oket, sztem nem lenbe problema. Ilyen helyzetekben mint a farkasok olyanok tudnak lenni ezek a csoportok, en visszaszurkalnek sztem mindegyiknek, nlmert tegyuk fel h jol neznek, mindenkinek van gyengepontja, ez biztos. :)
2016. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a pozitív, építő jellegű válaszokat.


Sajnos még nem tudom függetleníteni magam az ilyen megnyilvánulásoktól. Nincs önbizalmam és mivel ők szépek és párkapcsolat terén sikeresek én meg nem, így nincs is mivel visszavágnom.


De nem baj. Csendben, elszántam megteszek minden tőlem telhetőt, aztán kialakul.

2016. máj. 5. 21:50
 15/19 anonim ***** válasza:

A hozzáállásod optimális.

A jövőben sokat fogsz profitálni belőle.

2016. máj. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az ilyen hülyékkel.Fojtasd a gyúrást,szedj fel némi izmot és ha még az után is kinevetnek vágd pofán őket úgy hogy,megsántuljanak.
2016. máj. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Cody78 ***** válasza:

Egyre azért figyelj oda. Ne akarj túl gyorsan túl sokat.

Mert a végén lesz nőd, csak nem tudsz vele mit kezdeni...

2016. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az ilyen csajokat hagyd, nekik az a fontos hogy a psit dísznek mutogassák a barinők előtt

Amúgy a konditeremben max a parasztok ítélnek el, az ott lévők egy része is valszeg 10 kilós súlyokkal kezdte, senki sem kigyúrtan kezdi, tudod a leggyorsabb futónak is egyszer meg kellett tanulnia járni. Azért meg főleg nem néznek le ha gizda vagy de látják hogy éppen aktívan teszel ellene.

2016. máj. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Rögtön egy tanács ugrott be: Ne hagyd figyelmen kívül a piszkálódásukat, vedd fel, de ne omolj össze lelkileg, hanem növeld a határozottságod belőle, hogy majd megmutatod nekik.

Persze, ez nem azt jelenti, hogy mindenféle izomtömeg növelő szereket kell enned reggelire meg ebédre, vagy, hogy halálodig kell dolgoznod magad. Egyszerűen csak ne add fel, bár könnyebb mondani, mint csinálni, de ha sikerül, akkor nem csak testi, de lelki szinten is épülni fogsz, megerősödsz. :)

Egyébként kis kitartással el fogod érni, amit szeretnél, az önbecsülésed is nőni fog, de azért vigyázz, ne válj önimádó, másokat lenéző bunkóvá.

Csak így tovább! :)

2016. máj. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!