Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jó ez a méret?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ez a méret?

Figyelt kérdés

16/4

Van amikor úgy látom méretes, de legtöbbször kicsinek látom.

Voltam már nővel, egyik se panaszkodott volt orgazmusuk, de szeretnék idősebb nőket, ott is elég lesz? 24f



2016. máj. 9. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
A farkad lehet csak az IQ-d nem. :)
2016. máj. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

:O


Hát ha tudod használni, akkor no problem. Az idősebb nők is a jó szexet szeretik, nem a zalai lókolbászt.

2016. máj. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2016. máj. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tényleg az elsőnek van igaza :-P ... Miből gondolod, hogy a nőknek a korral nő az igényük nagyobb farok iránt? :-D
2016. máj. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Talán több tapasztalat, több olyan férfi aki meretesebb. Te is ha találsz egy szűk puncit utána arra vágysz. A nők is gondolom ha találnak egy 18-19est utána azt akarják :)
2016. máj. 9. 11:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ez a méret.
2016. máj. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#5:

Tényleg nagy a verseny a farokméreted és az IQ-d között :-P ... Ne akarj idősebb nőt, ők nem a farokméretre gerjednek, hanem az agyuk a fő erogén zónájuk, úgyhogy labdába sem rúgsz :-P (#4-es voltam)

2016. máj. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok!!Látod ezért mondtam amit mondtam,mert még mindig azt hiszed hogy minden nőnek nagy farok kell,pedig nem.Másrészt hiába van 20as farkad,ha a falnak neki szaladsz olyan hülye vagy....
2016. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, de nem ezt tapasztalom. Sok lehetőség adódna a munkahelyemen de tartok tőle kicsit :)
2016. máj. 9. 11:43
 10/13 anonim ***** válasza:

Pont a fiatalabb lányok akarnak nagy péniszt. :D

Tapasztalataim alapján a tinik rávágják, hogy nagy legyen, de az érett nő már nem így "válogat", hanem a tapasztalatai alapján.

Szóval, ha jó a technikád, akkor persze, hogy jó a méreted is.

2016. máj. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!