Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, volt már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, volt már veletek olyan hogy azért hagytátok abba az ismerkedést egy férfival, mert ti éppen nem komolyat akartatok, róla viszont azt feltételeztétek hogy csak azt akar?

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem mar hagyta abba emiatt lany az ismerkedest. Ahrlyett hogy tisztazta volna a helyzetet koszones nelkul elnemult. Igazi felnott ember modjara viselkedett.
2016. máj. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én elmondom miért kérdezem. Mert ha egy lány épp nem akar komoly kapcsolatot, akkor simán benne lennék alkalmiban is, vagy szexkapcsolatban. És úgy érzem már voltak olyan lányok az életemben, akikkel ismerkedtem, ők nem akartak volna tartós, komoly kapcsolatot, én viszont első sorban azt.


Viszont ha csak simán megmondják mi a helyzet, én benne lettem volna csak szexben is. De ehelyett elmentek, mert azt hitték engem komoly kapcsolaton kívül más nem érdekel.

2016. máj. 14. 11:44
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én általában tisztáztam, hogy én mit szeretnék és így nem volt utána kavarodás.
2016. máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!