Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 5 perc az átlag?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 perc az átlag?

Figyelt kérdés

[link]

a linkben szereplő tanulmány szerint a nagy átlag a szex időtartamára 5 perc. kinek mi a tapasztalata? Lányok, nektek elég ez?



2016. máj. 15. 14:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
28%
5 perces pasival szóba sem àllnék. Kiröhögném,hogy ennyit is ,hogy a csudàba bìr ki?? Szânalom!! Minimum bìrja 1 óràig,nâlam az a feltétel!!
2016. máj. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
77%
Én akármeddig bírom, de maga aktus nem jó, ha fél óránál hosszabb, mert beleununk, és a végén nem hogy több de egy orgazmus sem lesz.
2016. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Hát ez nálam csajfüggő is. Van akinél alig tudom magam tartani, többször kell pózt váltani stb. Van akinél meg meg se kell erőltetnem magam hogy hosszú ideig bírjam.

De az 5-10 perc közti idő max gyors tempóval. A normál szex az előjáték nélkül mondjuk egy 15-30 perc között valahol. Ha meg a csaj szerezi húzni az időt akkor volt már 1-1,5 óra is de az a ritkább az már elég fárasztó tud lenni. 26/F

2016. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

11-es nagyon gáz vagy és erre te rákérdezel? vagy az elsőnél jössz rá mert ha az utóbbi akkor hány 1000 pasi dugott már?

Na de erre kontra én meg ilyen igényű csajjal nem jönnék össze soha.

Biztos akkor a második feltétel a sok pénz

2016. máj. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
A 11 szerintem csak ironikus vagy szarkasztikus volt.
2016. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
#1 Köszi az őszinteséget. Ha kevesebben paráznának a lepontozástól, több reális hozzászólást lehetne olvasni, amiből többet is lehetne okulni.
2016. máj. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Bírom, hogy az ilyen kérdéseknél kb összesen 2-3-an írják be, hogy bírják fél óráig-óráig is, erre jöttök azzal, hogy itt mindenki sokáig bírja. Nem, nem mindenki, de van aki igen, vagy van aki megtanulta hogy bírja sokáig, mint például én is. Miért olyan hihetetlen ez? A nagy titok az, hogy amikor orgazmusközeli állapotba kerülök lassítok, pózt váltunk, stb. A végén az élvezés ezerszer jobb lesz, mintha csak 5 perc alatt elsültem volna, és tovább is tart a szex.

Nyilván, ha egy gyors menetre van idő csak, vagy nincs rá igény, akkor nem reszelem a csajt órákig, míg ő halálra nem unja magát közben..

2016. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 icu75 ***** válasza:
80%
Igazából nem az öt perccel van baj,ha van jó előjáték,(nekem attól jó ha az első orgazmusom már akkor megvan) és 2-3x van 5perces aktus,a köztes szünetekben pedig a partnerem fenntartja az izgalmi szinteket akkor az úgy nagyon jó szex. A 40 perces sikálás ha azt hiszi a partner hogy csak az elég hogy berakja és nyomja mint a gép az is lehet rossz szeretkezés,hiába hosszú.
2016. máj. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Az én átlagos nőm 3 percenként képes elélvezni. Csak a jó technika kell és kész. Maga az aktus pedig 10 és 30 perc között van az átlag. Van hogy a szájával 2perc és el intéz, de van hogy a fenekében is bírom fél órát.
2016. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nálam haromnegyed óra alap. Általában egy alkalom három dugásból áll, a három aktus együtt két óra körül van.
2017. szept. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!