Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 5 perc az átlag?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 perc az átlag?

Figyelt kérdés

[link]

a linkben szereplő tanulmány szerint a nagy átlag a szex időtartamára 5 perc. kinek mi a tapasztalata? Lányok, nektek elég ez?



2016. máj. 15. 14:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Tényleg vicces válaszok vannak itt. 5 perc? Vicceltek?


Ha valamiért nagyon fel vagyok izgulva, akkor is bírom 20 percig, max. kérem, hogy kicsit álljunk meg vagy váltsunk pózt. De 5 perc?! Utoljára 18 évesen volt nekem ilyen, akkor se sokáig.


A normális szex 60 percig tart minimum, és ebből 50 az effektív dugás, mondom: néha esetleg megállással, pózváltással, de olyan nincs, hogy 5 perc...

2017. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem.ezt nem tudom honnan vették, mikor szültem, a férjem 1 perc alatt elment. Amúgy meg 2 óra
2017. okt. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Hol 5 perc? Nekem órák, igaz , ritkán van szeretkezés.
2017. okt. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Kevésnek tűnik az 5 perc.
2017. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nálam is öt perc - előjátékkal és utócigivel.


Ha jó napom van, akkor a gyertyafényes vacsorával együtt.

2017. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de nincs igényem órákig tartó szexre. 5-10-15 perc bőven elég. Ismerem a testem, ha kellően fel vagyok izgulva 2 perc alatt is el tudok élvezni.
2017. okt. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!