Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem ment az első szex, nagyot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ment az első szex, nagyot csalódtam magamban, mit ajánlotok, hogy könnyebben menjen? 22/f

Figyelt kérdés

Szóval volt minden előjáték stb. Minden kiraly jon a gumi fel gyorsan aztan lovaglopozicioba ment egy 20mpig.viszont en nem ereztem ez alatt semmit.

Majd le a pozícióból es mikor vissza akartam volna menni mar nem volt eleg merev. Nem állt rendesen. Nincsen nagy peniszem 12-13 cm mereven. Nagyon csalódott vagyok.


2016. máj. 19. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Máskor csináljátok kutyában,vagy misszionáriusban. 21/l
2016. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lovagló póz az csajok, póza. Pasiknál felejtős.

Valószínű stresszes lettél tőle.

Van egy nagyon jó cucc.

Gold power. Nem is drága két kapszula van benne amit ha ügyesen szét szedel lehet felezni az adagot. Nekem bőven elég. Simán langyos vízben elkevered. Három napig simán hat. Mármint amikor oda nyúl asszon áll mint a beton.


Itt a link, és vélemények a cuccról.


[link]

2016. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj idővel belejössz. Én az elsőre úgy rástresszeltem, hogy fel sem állt. Majd mire felállt félig, utána gumiban én sem éreztem semmit lovaglóban. Lazulj el, ne stresszelj rá semmire.
2016. máj. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első kislány jól mondja! :)

Szerintem a kutya lesz a te pózod az elején. Bár kezdetnek az nem túl romantikus. A másik megoldás pedig, hogy a csaj fekszik a hátán, te vele szemben, lába a nyakadban. Nem tudom mi a neve.

Ne parázz, és tanulj meg mielőbb puncit nyalni, hogy addig se érje szó a ház elejét! (alázatosan, odaadóan, van itt valahol jó puncinyaló leírás, keress rá!;) )

2016. máj. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!