Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azoknál a nőknél, akik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknál a nőknél, akik a domináns pasikat és a durvább szexet szeretik, belefér, hogy szex közben kapj 1-2 (kisebb) pofont vagy leköpjön a partner hangulat fokozás képpen?

Figyelt kérdés
Első sorban sub csajokhoz szól a kérdés. Durvább szex alatt a fenekelős - hajtépős - lightosan fojtogatós együttléteket értem. Engem az ilyen szex elégít ki igazán, ezért érdekelne, hogy átlagban hol a határ, nehogy nagyon meglepjem negatív irányba a következő partnereimet... Egyébként helytálló a tapasztalatom, miszerint az alárendelt nők szinte mind szeretik popsiba is? Kort is írjatok! 31F

2016. máj. 20. 10:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
46%
még hogy módszeres kínzás, anyám borogass :D :D :D
2016. máj. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszönjük, Pofi, remélem kiírtál magadból mindent és végeztél!:)
2016. máj. 20. 12:41
 13/23 anonim ***** válasza:
A fojtogatáson kívül jöhet minden.
2016. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
26%
Hat csinald azt ami jol esik, de ovatosan az elvezetekkel kicsi Grey mert ha olyanja van a csajnak feljelenthet, es akkor en megyek el erted ( 1 ev mulva bunugyi nyomozo leszek ha minden igaz 😀) na de viccen kivul, siman belefer, a mostani baratnom is szereti az ilyen dolgogat, meglepoen sok lany szereti.
2016. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nálam ezek abszolút beleférnek, de így kb. itt a határ. Tehát ezeknél durvább már nem. Szerintem az első 1-2 alkalommal legyél visszafogottabb, ne vidd túlzásba ezeket, aztán várd a reakciót, hogy tetszik-e a lánynak vagy sem.


L/22

2016. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Igen, koszi, nem ket nagy taslival kezdem az ismerkedest :)

Amugy amiota kikristalyosodott szamomra, hogy az ilyen durvabb szex mennyire izgat, es kicsit jobban elmentem ebbe az iranyba, engem is meglep, hogy mennyi nonek bejon az ilyesmi.

2016. máj. 22. 14:56
 17/23 anonim ***** válasza:

Szeretőmmel csak és kizárólag durván csináljuk. Nálam a leköpésen kívül minden belefér, hajhúzás, gyengébb fojtogatás, fenekelés, pofonvágás...stb. De, hogy leköpjön... na azt már nem.


32/N

2016. máj. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
47%

En imadom ha szex kozben pofoznak, lekopnek, alaznak. De jol irtak elottem, minden no masmilyen mashol vannak a hataraik.

18/l

2016. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
69%

Régóta szerettem popsiba, de amióta aranyerem van, szóba se jöhet. És a leköpés undi, a többi jöhetne, de előre megbeszélve, rákészülve.

Meglepődni nem szeretnék, az sok lenne, védekeznék, kihozna a szexuális mámorból.

2016. júl. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
47%

Igen, szex kozben belefer a lekopes es a pofon is, analis szexnek sem vagyok ellenere, de szinten ugy gondolom, hogy elore meg kell beszelni, mi az, amit a partnered biztos nem akar. Peldaul, ha azt mondom a paromnak, hogy nem akarom, hogy legzeskontroll legyen (de, akarom amugy :D) akkor ne kezdjen el fojtogatni. Viszont ha valoban sub az illeto, nyilvan tetszeni fog neki, ha szex kozben lekopod, megpofozod.

25N

2016. júl. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!