Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk ti osszejonnetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti osszejonnetek egy szuz csajjal ugy, hogy a baratnotok meg egy nagy k. rva volt az agyban?

Figyelt kérdés
Evekig voltatok egyutt jo volt a szex aztan szakitottatok, es jon egy tapasztalatlan szuz csaj aki epp megengedi hogy megd.gd. Nem lenne zavaro hogy az ex mindent bevalalt.Nem hianyozna?

2016. máj. 22. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy a szüzesség a visszafogottsággal egyenlő. Én szűz voltam, mikor a "k*rvás" barátnőm már előtte évekig élt szexuális életet. Kiderült, hogy én is a durva szexet szeretem. Szóval lehet, hogy a lány is olyan, csak még nem is tudja :)
2016. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szexben? De.


Viszont: Létezik olyan hogy szerelem. Az első "k'rvába" lehet nem is voltam igazán szerelmes, de az utána lévő szűz lány elrabolta a szívem. Ilyen szempontból már nem fog hiányozni. :)

2016. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó pap is holtig tanul...!
2016. máj. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ja csak az elso szep csinos vekony a szuz meg toled magasabb nagy darab tapasztalatlan
2016. máj. 22. 22:12
 5/7 Sztopa válasza:
1-2 dolog. Nekem korábban volt mindent bevállalós, éjjel-nappal du.ni vágyó barátnőm, de az utóbbi két barátnőmmel úgy jöttem össze, hogy előttem szűz volt mind a kettő. Az első élből elutasította a szo.ást, az hiányzott. De ezen kívül nem volt gond.
2016. máj. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

En szuzen is mar tudtam, hogy eleg bevallalos vagyok. Azonban az elso szexnel szornyen meg voltam illetodve es mondhatni feltem, viszont miutan lefekudtem egy tapasztalt fiuval, akit kedveltem es az erzeseimet viszontozta (mindazonaltal kivant es elmondasa szerint szereti/szerette Velem a szexet), nem tunt ugy, hogy Neki hianyzik barmi is.. Nem vagyok fiu, de mint irtam O is tapasztalt volt. Nagyon tapasztalt es megsem szenvedett hianyt semmiben.

Majd O segit a hataraidon belul, ha fontos vagy a szamara:)

2016. máj. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4: Ha nem is tetszik a külseje sem akkor minek jösz veke össze kezdesz vele bármit is?!

Olyat talàlj aki külsőre belsőre is megfog és akkor nem fogsz ilyeneken gondolkozni sem.

Mellesleg a volt barátnőd sem ugy kezdte hogy mindent tudott és k***** volt sz ágyban. a rutin majd belehoz mindenkit:) lehet ő is ugyan olyan jó sőt jobb is, de ha nem tetszik neked akkor hagyd inkább..

2016. máj. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!