Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tud elélvezni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud elélvezni a barátnőm?

Figyelt kérdés
A csaj 17éves én 19 és nagyon nagyon felizgul amikor a dolgokra kerül a sor és mindent kipróbáltunk már de nem tud elélvezni valaki valami tippet tudna adni esetleg?

2016. máj. 25. 16:40
 1/10 kiskivancsi79 ***** válasza:
Sajat maganak csinalja akkor el tudd elvezni?
2016. máj. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ugy is csak nagyon nehezen de viszont nagyon élvezi az együttléteket
2016. máj. 25. 16:43
 3/10 Linó03 ***** válasza:
100%
Én dettó ugyanígy vagyok. Nálam az a baj, hogy gátlásos vagyok. Nem tudom magamat teljesen elengedni és átadni magam az élvezetnek, ezért csak ritkán sikerül. Tudom, hogy ez hülyén hangzik, de egyfajta megfelelési kényszer is van bennem, hogy el kéne élveznem, de úgyse fog menni már megint. A sok "gyakorlás" és a barátom türelme segít. Plusz én is keresem mindig, hogy mi lehet a baj, mi zavarhat, és ha észreveszek valamit, ami frusztrál, akkor azon változtatunk. Pl. egy időben úgy könnyen el tudtam menni, ha a takaró eltakart, netán még sötét is volt, és utána takaró nélkül is könnyebben ment.
2016. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kiskivancsi79 ***** válasza:
100%

Akkor lehet tobb jelet kene adnia epp mikor epp mire vagyna.

Vagy lehet neked kellene jobban odafigyelni epp mikor mi esik jol neki, milyen ritmusban.

Ha az alapjan menne az egyuttlet amire o vagyik akkor biztos el is kene tudnia mennie.

Bar van kulonbseg a huvelyi es a csiklo kozotti orgazmusnak.

2016. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Béna vagy :-P
2016. máj. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

Próbálkozni a nyulak szoktak.:)

Ha nehezen megy el,akkor te vagy szerencsétlen.

2016. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

A hatos baromságokat ír.

Orálisan szoktad őt kényeztetni?

2016. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

béna vagy, vagy ő nem bírja elengedni magát

ennyi

2016. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a sok választ a 6os seggarcu véleményére nem vagyok kiváncsi.. szóval mindig besötétitünk és orál is megy ezerrel meg mondom sztem nincs olyan amit ne próbáltunk volna és élbezni nagyon élvezi de nem élvez el és már nagyon zavar :/ és semmi ötletem :( mindent megbeszélünk h mit imád és akkor se élvez el :/
2016. máj. 25. 21:58
 10/10 anonim ***** válasza:
És ő szokott maszturbálni? Ha magának csinálja, akkor el tud menni?
2016. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!