Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz ha 18 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha 18 évesen meg szuz vagyok? Lany vagyok

Figyelt kérdés

2016. máj. 26. 10:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem az! Sőt... Aki meg annak gondolja, azzal foglalkoznod sem érdemes! Hidd el, egy normális pasinak ez nem számít semmit sem, sőt még értékelni is fogja.
2016. máj. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem gáz
2016. máj. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

Dehogyis az,én is majdnem 18 voltam amikor először lefeküdtem egy fiúval,de azért mert fülig szerelmes voltam,nem azért hogy túl legyek rajta:)20/L

Addig meg ott van a maszti a feszültség levezetésére.

2016. máj. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
77%
Én 20 éves koromig voltam és nem érdekelt, hogy ki mit gondol. Cserébe egy olyan igazi mesébe illő párkapcsolatot kaptam. Szóval én marhára nem bántam meg!
2016. máj. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%

Egyáltalán nem gáz.

Főleg akkor,amikor már,egy általános iskolást is ez foglalkoztat abuszon mint téma.

Hogy mennyire ciki,mert hogy a barátnője már nem az?

Itt tartunk.

Nyugi,s majd eljön a megfelelő pillanat,és ember számodra.

Akivel majd úgy érzed majd hogy "na most" jött el az idő.

2016. máj. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem az,én is 19 évesen vesztettem el anno.
2016. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
21 éves vagyok és nekem sem volt még komoly kapcsolatom, hogy eljutottunk volna odáig. Egyátalán nem bánom, nem gáz. Te se érezd annak! Majd megismered a megfelelőt, akit szeretni is fogsz. Vele biztosan jó lesz a kapcsolat és az első alkalom is! :-)
2016. máj. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
Ha gáznak érzed, írj! Délután már nem leszel az:D
2016. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Én 21 vagyok, én sem feküdtem még le férfivel. Ha gáz ha nem, mit tudok csinálni? Nem akarom csak úgy elveszteni valami jött menttel. Olyan pasival akarom az elsőt akit szeretek. Szerintem az elsőre mindig emlékezni fog egy nő.
2016. máj. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg az a gáz, hogy te ezt gáznak gondolod pár válaszolóval együtt.


Nem odadobni kell magad valakinek, hogy elmondhasd már nem vagy szűz, hanem majd akivel TE akarod, és felkészültnek érzed magad rá, akkor történjen meg, csak ne menjen az érzelmeid rovására a jövőben.

2016. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!