Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz, hogy 20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy 20 évesen szűz vagyok? Körülöttem lévő lányok csak olyan pasit akartak maguknak aki velük bunkózik vagy megcsalja, így nem igazán jutottam semmi szexhez. Mert normális vagyok.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 28. 18:54
1 2
 1/12 CptTomato ***** válasza:
70%

Nem vagy normális.... ha így látod a világot magad körül...

az hogy szűz vagy...hát istenem így esett.


F/28

2016. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Te kell tudd, hogy gáz vagy nem az. De szerintem egyáltalán nem.
2016. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nyugodtan írjatok még :)
2016. ápr. 28. 20:00
 4/12 A kérdező kommentje:
20/F
2016. ápr. 28. 20:51
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Ugyan ezt tapasztalom én is. Itt is nagyon hülye igényeik vannak a lányoknak. Ez a fiatal generáció el van cseszve.
2016. ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen én is így vagyok vele. Mondák, hogy olyan pasira vágynak de még is olyat akarnak aki kihasználja őket.
2016. ápr. 28. 22:36
 7/12 A kérdező kommentje:
Lanyok velemeny?
2016. ápr. 29. 00:32
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

Tehát a csaj tehet róla, ha a pasija pár randi után bunkó lesz, és még is csalja...

Aha, a lànyok vannak elcseszve.... A pasik tök normálisak, hogy senkit se becsülnek meg, csak dugni akarnak, és bunkók ahhoz, aki szereti őket.


Kérdező: te is csak dugni akarsz, ha a lukig elérsz, utána xarba se fogod nézni a csajt, sőt te fogod a legjobban ku.rvázni.


Mondjuk pont lexarom, mert két éve boldogan élek a BARÁTNŐMMEL. ;)

És azóta senki se bunkózik velem, csak szerelem van és gyengédség.

Tőlem minden pasi szüzen halhat meg. ;)

2016. ápr. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

utolsó van kivétel.

Nem minden lány olyan.

Se minden fiú.

2016. ápr. 29. 12:33
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz, én is szűz vagyok még. Én meg mindig azt érzem, hogy a körülöttem lévő pasik csak a nagyszájú, cicababa csajokat akarják... A normálisaknak valahogy sosem kellettem, nekem viszont nem kell bunkó pasi...

19/L

2016. ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!