Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az a nő tényleg nem érdekes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a nő tényleg nem érdekes?

Figyelt kérdés

Aki első alkalommal enged dolgokat testileg a pasinak?

Vagy le is fekszik vele?

Bukta így a dolog,mert a pasik hódítani szeretnek?


2016. máj. 28. 22:03
 1/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Ez egy baromság.
2016. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem a szextől vagy annak elmaradásától függ! Ez saját tapasztalat.
2016. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem hoditasz!


Ez nem egy csata, ahol gyoztesek es vesztesek vannak.


Ha megvan a kolcsonos vonzalom, akkor fekudjetek le. Bar en regimodi vagyok, varok masodik randiig:)


Ha a festek alatt az arcodon van szemelyiseg is, akkor erdekes vagy. Ennyi. Legy onmagad es ne probalj megfelelni mindenaron, hanem alkalmazkodva kozos nevezore jutni.

2016. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalataim ezt támasztják alá.

Bár bevallom őszintén, ez nálam oda-vissza dolog volt mindig. Ha első randin keféltem a pasival, utána nem nagyon akartam többet látni, sem beszélni vele. Aki keresett utána, azokkal sem.

Ha valakivel többet akartam szimpla szexnél, azzal biztos, hogy nem feküdtem le az első alkalommal.

2016. máj. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok én nagy Sándor, hogy folyton hódítsak. De az a csaj, amelyik az első találkán hanyatt löki magát, az ri***c.
2016. máj. 29. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem ez attol függ... pl. tizenhat éves kiscsaj esetében ez gáz dolog. Idősebb nőnek már vannak igényei is tudja is, h mit akar, ott simán el tudom képzelni, h egy alkalom után is meg tudja ítelni és ha még szexre is igénye van, hát puf... felnőtt ember.
2016. máj. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De nem ertem h attól ha megkívánja a másikat ő is,és tetelezzuk fel regebben is volt már mással,attól miért ne lehetne normális a nő miért ri***nc?

De tényleg...pasiknak lehet,nőknek semmit?


A ri**nc inkább az a sza*"rrà csalja a másikat kb.

Csak az a baj h lehet az a pasi is így gondolkodik mint te.

2016. máj. 29. 08:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Életem eddigi legnagyobb szerelmével az első randevúnkon csókolóztunk és a második randinkon miután hazakísértem és "felkéreckedtem hozzá pisilni", szeretkeztünk is egyből.


2 évig voltunk együtt, ő volt mai napig a leghosszabb és legmaradandóbb emlékű nő az életemben. (A kapcsolatunk kezdetén én 21, ő 20 éves volt) Úgyhogy részemről egy nő aki az első-második randin odaadja magát, nem jelent semmi rosszat. Sokan arra gondolnak, hogy akkor biztos mindenki mással is megcsinálja ezt aki tetszik neki.


De én inkább arra, hogy annyira tetszem neki, hogy csak velem teszi ezt meg. Ennek a lánynak is csak a harmadik férfi voltam az életében. A két éves boldog kapcsolatunkból, (aminek csak külföldre költözés vetett véget) én is ez utóbbira gondolok.

25/F

2016. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!