Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányokat visszautasítanak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokat visszautasítanak azért mert még tapasztalatlan szűzek?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen?

2016. máj. 29. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem hülye az aki ilyet visszautasít :D
2016. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem hiszem.:)

Ez mindenkinek jó érzés hogy a barátnőjének ő az első.

R*b@nc nekem se kellene

2016. máj. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Itt nincs egyenloseg baratom. A lanyok mind gyonyoruek es a ferfiaknak ossze kell tenni ertuk a ket kezuket.


Hogy idezzek valakit:

-"Mit szeretnel? Egy Pepsit, amelyik tiszta, vagy egy olyat amibe 10 ferfi rakta a farkat?"

2016. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Velem megtörtént, igaz, hogy ilyen levelezgetésnek indult, aztán néha találkoztunk és egy újabb ilyen levelezgetésnél előjött a téma, először nem is hitte el, aztán meg az volt a válasz, hogy ő szűz lánnyal nem szendved, így hagytuk.
2016. máj. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%

Na Megjött a sok kedves aranyos szűz fiúcska, aki így probálnak meg jó pontot szerezni.

Majd ha felnőttök és kesz kapcsolatotok és már dugtatok egy kiadósat, megértitek, hogy miért nem jó szüzikékkel kezdeni.

Higy a korábbi barom megnyilvánuláspjra is reagáljak:

Mert ugye csak szüzek és rib***ok vannak?

A kólás hasonlathoz meg annyit, hogy te kivel operáltatnád meg az agyadban lévő vérrögöt? Egy zöldfülűvel akinek ez lesz az első vagy egy profival? A tapasztalt mindig előny. Szűzzel tehát nem kezdek. Vagy ha igen ezért tőlem nem részesül különleges bánásmódban.

2016. máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

16:28


Eddig a te hasonlatod volt a legostobább.

Egy agy műtétet a szüzesség elvételéhez hasonlítani.

Szerinted? Ha mindenki így áll a szüzekhez mint te.

Akkor ki veszi el nekik?

A szűz lányokat csak a türelmetlen,s szexuális kulturával alap szinten ellátott emberek,meg a nagyképü faxok utasítják el.

Mielőtt megjegyzést tennél nekem.

Már igen csak elmúltam 40.

S most is volt a k9zelmúltban dolgom egy 27-éves szűz lánnyal.

Nekem belefért az időmbe.


A hasonlatod az agysebészettel.Nekem úgy tűnik,hogy a szexualitást te agysebészetnek tudod be.Akkor ezekszerint sok elfuserált "agysebész" dolgozik a világon.

2016. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4%

Ahhoz képest, hogy 40 vagy elég ostoba. Ha nem érted a hasonlatot amu a tapasztalat fontosságára és az eltérő igényekre akart rávilágítani, az a te bajod. Nem hasonlítittam az agysebészethez a szexet, az csak hasonlat. Jó ég és engem akartak megvágni irodalomból.

Nagyon szép amit leírtál. Remélem azokhoz a kérdésekhez us beírod ahol a szűz srácok dilemmáznak. Mert ugye nekuk is el kell veszíteni. Igy az a csaj is hülye és türelmetlen aki lepassuok egy ilyen srácot, nem igaz? Az, hogy neked és a hozzád hasonlóknak beteges szűzfétuse van az a te dolgod. Az, higy nekem felnőtt nő kell, nem egy kislány az neg az enyém. Nehogy már én legyek a mocsok szemét.

Gondolom korodbeli nőt nem tudsz felszedni. Bár akinek 40 évesen se kutyája se macskája, attól ez nem meglepő.

2016. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%
Mert az persze nagyszerű hasonlat, higy többen bele lógatják a farkukat a kólába? Sikerült lenyúlni a Cleveland show két poénja közül az egyiket. A másik a csillám f**z láma. Gondolom hatalmasat élvezett az a válaszoló, hogy végre elsüthette.
2016. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

42%-os hiszti gép.Nem érdekel senkit a szűkölésed.

A fogalmazásod meg csapnivaló.

2016. máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez aztán az érvelés egy 40 évestől. Ostoba proli. Nem tudsz mivel érvelni?
2016. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!