Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy még mindig ragaszkodik hozzám?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Egy a sulinkban rendezett sportesemény kapcsán megismertem egy srácot, akkor 15 éves voltam, ő 19. Először csak a neten beszéltünk, sokat. Külföldön él, ezért nem találkozhattunk. Aztán egyik nyáron mikor a Balcsin nyaraltunk, megbeszéltük, hogy ő is oda jön a haverjaival és akkor találkozhatunk. Tudni kell rólam, hogy félénk, gátlásos, teljesen tapasztalatlan, ráadásul túlsúlyos (176cm/80kg) lány vagyok. Nagyon tartottam az egész találkozástól, hiszen ő idősebb, sokkal tapasztaltabb, magas, kisportolt, jóképű... Nekem az álom pasi. Aztán mikor találkoztunk (a 16. szülinapom után pár nappal), már nem izgultam. Nagyon kedves, vicces volt. Két hetet töltöttünk a Balatonnál, ez alatt az idő alatt tőle kaptam az első csókomat, és bár gyors tempónak tűnhet, de az első petting élményeim is ekkor történtek. Hozzáteszem, akkor már 3 hónapja szinte állandóan beszéltünk. Akkor nem feküdtem le vele és igazából azóta sem. A nyári vakáció után évközben többször is meglátogatott, nem mondtuk ki hogy járunk, de teljesen olyan volt. Mindig kedveskedett, de csak 2-3 Hetente láttam pár órára. Úgy éreztem szeretem, de ez így tarthatatlan állapot volt. Egy idő után mondhatni se veled se Nélküled barátság extrákkal kapcsolat alakult ki köztünk. De Továbbra sem volt szex, mert nem akartam. Bíztam benne, ő is bennem. Minden baját megbeszélhette velem, közben randizott, voltak barátnői (olyankor nem volt semmi olyan köztünk), de valahogy mindig nálam, a duci csajnál kötött ki, akivel mégcsak szex sem volt. Nem értem, egy éve már alig beszéltünk, csak a testiség volt. Nem voltam jó barát, se pedig jó szerető. Miért ragaszkodik mégis hozzám, így évek után is?


18L 22F



2016. jún. 5. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert talán te normális vagy és megbízik benned? :)
2016. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az elsőnél a pont ;)
2016. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!