Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hamarosan találkozom a barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarosan találkozom a barátnőmmel akit régen nem láttam. Lehet abból baj, ha előtte napokig nem végzek önkielégítést?

Figyelt kérdés
Általában naponta szoktam, de mivel rég nem láttam, így arra gondoltam, hogy meglepem azzal, hogy így sokkal jobban fogom kívánni, ami őt is izgatja, viszont félek, hogy elveszem a varázsát, és túlságosan hamar elfogok menni. Sokat leszünk együtt nyáron, így a napi sex nem lesz gond, csak utána mivel vele leszek nem lesz arra lehetőségem, hogy napokig ne végezzek önkielégítést. Másik: gumi használatánál lehet e abból baj, hogy ha túl sok sperma jön ? Könnyen kifolyhat ? Ti mit tennének ?

2016. jún. 26. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
inkább ne talizzatok.. pasi létedre igy összekuszálni egy laza dugást..
2016. jún. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szívizomrepedést is kaphatsz akár.
2016. jún. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
neked még nem való a szex, menj aludni. a gumit meg ha már van, ne pazarold el, vízibombázz vele <3
2016. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!